Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Козеріг - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Козеріг зазвичай зображується у вигляді кози, але в грецькій міфології він є богом Паном. Пан правив лісами, стадами і пастухами. З талії вниз він був козою, а також мав вуха і роги кози, а від пояса догори був людиною. Він був маленьким хлопцем і завжди намагався зловити німфу, яка втекла через свою зовнішність. З часом він став Богом Природи, і деякі його якості, такі як сексуальність і любов до природи, стали частиною характеру людей, народжених під цим знаком.

Риси характеу

Козероги - майстри дисципліни. Вони абсолютні перфекціоністи, а тому інші часто стикаються з постійними нагадуваннями, зростаючими цілями, критикою. Вони можуть бути настільки поглинуті власним внутрішнім монологом, що змусити їх відвести погляд від себе стає неможливо. Козерогів часто називають «трудоголіками».

Вони неймовірно прагматичні. З юних років їх вчать, що їх почуття цінності і сенсу засноване на їх здатності ховатися і пробиватися до фінішу. Це перетворює їх в нав'язливих. Їх прагнення до успіху є відображенням їхнього страху перед невдачею. Найнапруженіший час у житті Козерога - це коли вони ставлять під сумнів власний авторитет. Коли Козеріг знаходиться у владному становищі, він найстабільніший. Коли вони поставлені в таке становище, коли їм доводиться задовольняти чужі інтереси, вони можуть бути стиснуті і невпевнені в собі.

Козероги люблять брати всю відповідальність на себе. Вони впевнені, що вони повинні бути тими, хто все виправить. Відповідальність - це їх природний стан.

Відносини з людьми

Козероги відомі своїми рішучими амбіціями. Вони стають хорошими партнерами для тих, чиїми цілями є довгострокова матеріальна стабільність. Хоча Козерогів іноді можна назвати матеріалістами, ця потреба випливає з їх глибокої потреби в стабільності, і власної відповідальності за забезпечення стабільності для себе і своїх близьких (нащадків).

Кар'єра

Козероги встановлять перед собою високі стандарти, а їх чесність, цілеспрямованість і наполегливість допоможуть досягти поставлених цілей. Вони понад усе цінують лояльність і працьовитість і плекають людей з цими якостями, навіть незважаючи на те, що вони можуть бути інтелектуально неповноцінними. Вони опиняються на роботах, які включають управління, фінанси, програмування та розрахунки.

Козероги дуже цінують гроші, вміють ними грамотно розпоряджатися, на їх рахунку завжди будуть кошти на «чорний день». Вони зроблять все можливе, щоб в будь-який момент позбутися від кредиту або іпотеки.

Опис знака зодіака Козеріг
Козеріг 22 грудня — 20 січня

Останні новини