Значення імені Дамір: характер, доля, сумісність

Дамір - ім'я має кілька версій походження. За арабською версією воно перекладається як «наполегливий», «залізний». Є й ті, хто знаходить слов'янське коріння імені або ж і взагалі вважає, що воно було створене за радянських часів шляхом скорочення фрази “Хай живе світ” (рос.“Да здравствует мир”). Зменшувально-пестливі форми імені: Дамірушка, Дамірчик, Мир, Дамік.

Вже у дитинстві маленький Дамір виділяється з натовпу. Кмітливий, спритний та сміливий – він завжди там, де веселі та активні ігри, змагання та конкурси, а також несподівані та сміливі пригоди. Наречений таким ім'ям хлопчик росте товариським та енергійним, його скрізь багато, він відповідально підходить до виконання поставлених завдань і прагне лідерства.

Дорослий Дамір - гуманна і щедра людина, прагне зробити цей світ кращим. Чоловіки з цим ім'ям орієнтовані на успіх, винахідливі, впливові, терпимі, доброзичливі, самовіддані і романтичні. Серед Дамірів чимало кар'єристів, але при цьому вони, як правило, абсолютно позбавлені марнославства та егоїзму.

Чесний та щирий з кожним, хто зустрічається на його життєвому шляху, Дамір має багато друзів та знайомих. Тим не менше, коли Даміру доводиться відстоювати власні інтереси, він стає жорстким і категоричним, хоча ніколи не втрачає почуття такту і чемно ставиться до позиції опонента, у суперечці прагне керуватися аргументами, а не зачіпати самолюбство незгодної сторони. Багатьом чоловікам з ім'ям Дамір властивий творчий і художній талант, а ще вони мають елегантну, витончену і стильну зовнішність.

Дамір відрізняється відданістю та надійністю, він обожнює бути з сім'єю, приділяючи багато часу дружині та дітям. Щоправда, більшу частину питань, пов'язаних із вихованням дітей, Дамір залишає дружині, але сам із задоволенням спостерігає за цим процесом.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д