Значення імені Денис: характер, доля, сумісність

Денис - форма давньогрецького імені Діонісій, скорочена і згодом стала самостійним ім'ям. Згідно з твердженнями вчених з античності, ім'я Діонісій означає "присвячений Діонісу" - богу землеробства та виноробства. Така ж версія походження була і в Київській Русі. Ім'я звичайне, не дуже рідкісне, але й не популярне як у давні часи, так і в епоху сучасності. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Дес, Ден, Денчик, Деська, Десик, Дениска.

Денис безтурботний і життєлюбний. Такий хлопчик росте комунікабельним та допитливим і непосидючим. З легкістю заводить нових друзів чи знайомства. Для батьків непосидючість Дениса може стати справжнім випробуванням. Якесь цікаве заняття може трохи заспокоїти вдачу хлопчика, розвинути посидючість і цілеспрямованість. За таким "живчиком" важко постривати навіть удома, не кажучи вже про прогулянки на вулиці, так що батькам потрібно бути обережними в цьому плані. У навчанні Денис показує себе здібним, ерудованим, кмітливим, винахідливим учнем. Навчання йде плавно, у нього не буває проблем, якщо дотримуватися балансу праці та відпочинку, розбивати складні і великі завдання на дрібніші шматочки.

У житті легко долає всі труднощі, які можуть стати на його шляху. З негативних рис Дениса можна назвати потяг до інфантильного, безтурботного життя, надмірна балакучість – вести порожні розмови Дениса хлібом не годуй. Можна згадати і про необачність у вчинках. Найчастіше володар імені недалекоглядний, не продумує наслідки вчинків. Азартний, може зацікавитися якоюсь ідеєю, але швидко охолоне, не довівши справу до кінця. Любить нав'язувати свою думку оточуючим, що нерідко дратує оточення. Незважаючи на безліч мінусів, які говорять про легковажність Дениса, він має одну з найяскравіших рис характеру – емоційність і щирість. Такі люди найчастіше стають творчими особистостями, найчастіше акторами, режисерами, письменниками, журналістами та навіть хорошими рекламниками, творцями кліпів, дизайнерами фотографій. Денис дотримується моральних принципів і норм, але щиро ненавидить рамки та обмеження. Як згадувалося раніше, він приховує своїх емоцій, живе почуттями. Власник імені любить красиві речі, з радістю готовий прийняти гостей у будь-який час, обожнює прогулянки, подорожі, пікніки та застілля. Має багато друзів, як серед чоловіків, так і серед жінок.

Здоров'я у Дениски гарне. Часто перевтомлюється через велику фізичну активність, проте суворе дотримання режиму допоможе швидко виправити цю проблему.

День янгола святкують 25 травня, 32 травня, 6 червня, 16 червня, 3 липня, 3 липня, 31 серпня, 16 жовтня, 17 січня, 3 березня, 23 березня, 25 березня, 28 березня, 4 травня, 19 травня, 21 травня, та 24 травня.

Відомі особи, які прославили ім'я Денис: актор та телеведучий Денис Манжосов, футболіст Денис Васильєв, футболіст Денис Олійник.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д