Значення імені Діана: характер, доля, сумісність

Діана - походить з латинської мови, "Divina" перекладається як "божественна", "богиня". Це ім'я носила римська богиня полювання, лісів та звірів, захисниця родючості. Зменшувально-пестливі форми імені: Діанка, Ді, Діна, Ганна, Діаночка, Діанушка, Даяна, Дунька.

Діана йде життям власним шляхом. Вона як ніхто інший вірить у себе та свої можливості. Коли її рідні недовірливо хитають головами у відповідь на її ідеї, вона мовчки сприймає їхні заперечення, але потім приступає до реалізації наміченого. Діана – живе підтвердження теорії про те, що позитивне ставлення до життя робить його приємнішим і приносить справжнє щастя. Ця жінка готова прийняти будь-які виклики – у професії, спорті, подорожах та навіть особистому житті. Жінка, названа Діаною - прекрасний співрозмовник і багато хто хоче з нею дружити, але вона може бути недовірливою. Їй не потрібна юрба друзів, достатньо кількох перевірених. Більше того, не дивлячись на товариськість, Діана потребує особистого простору і прагне якнайчастіше залишатися наодинці з собою протягом дня.

Діана ідеально підходять для професій, що вимагають готовність до боротьби та суперництва, вміння долати труднощі, але що не менш важливо – з високими зарплатами та перспективами кар'єрного зростання. Діана - боєць з жорстким характером. Її наполегливість долає всі перешкоди, тож мало що може її зламати.

Обранець Діани, напевно, не буде скаржитися на нудьгу, адже в їх подружньому житті постійно щось відбувається і вона охоче втягує у свої пригоди близьких. Поруч із Діаною немає місця для рутини, є лише постійні зміни.

День ангела імені – 13 серпня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д