Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Терези - характеристика вашого знаку зодіаку

Найкраща сумісністьЛев, Стрілець, Близнюки, Водолій
Дати23 вересня - 23 жовтня
СтихіяПовітря
ПланетаВенера
ЯкостіЧуйність, вихованість, любов до прекрасного
Карта ТароАркан Справедливість
КолірБлакитний
КаміньДіамант, аметист, агат, смарагд
КвітиТроянди
ТалісманКоштовне каміння та мінерали

Люди, народжені під знаком Терези, часто характеризуються як привабливі, привітні і сумлінні. Вони виявляються чудовими стратегами і висококваліфікованими працівниками, здатними не лише дружити, але й будувати здорові взаємини.

Загальна характеристика знаку Терези

Терези знак зодіаку

Терези - сьомий знак Зодіаку, який належить до стихії Повітря. Вони відрізняються елегантністю, збалансованістю та прагненням до гармонії. Покровителькою Терезів є Венера, яка надає їм привабливості та почуття естетики.

Представники цього знаку мають природну привабливість і здатність завоювати серця людей без особливих зусиль. Вони прагнуть створити гармонійну атмосферу у своєму житті та у взаєминах з оточуючими. Терези цінують справедливість і чесність, і завжди прагнуть знайти баланс і згоду у всіх сферах свого життя.

Дата і стихія знаку

Народжені в осінній період, люди зі знаком Терези, відрізняються спокійним характером та здатністю сприймати світ навколо без порушень його гармонії. Дати знаку Зодіаку Терези припадають на період з 23 вересня по 23 жовтня. Вони відносяться до трійці знаків Елементу Повітря, разом з Близнюками та Водоліями, їхнім покровителем є планета кохання, краси та естетики - Венера.

Терези є єдиним знаком Зодіаку, який символізує неживий предмет. Головна риса представників цього знаку - прагнення до гармонії у всьому. Вони є чутливими до прекрасного, природженими дипломатами, які мають стійкість духу та непохитну волю до перемоги у будь-якому змаганні. Терези часто виступають у ролі суддів та юристів на різних рівнях. Постійність, надійність та творча сила є найкращими якостями цього знаку.

Характер Терезів

Прагнення оцінювати, зважувати і вимагати рівноправ'я робить Терезів складними партнерами як у бізнесі, так і у коханні. Коливання, сумніви та труднощі прийняття рішень часто супроводжують їх у всіх сферах життя. Нескінченна кількість точок зору на одну проблему може злити близьких їм людей, оскільки таким чином Терези намагаються відкласти рішення та перекинути частину відповідальності на інших.

Представники цього знаку часто мають охайну зовнішність і гарні манери, однак, якщо їх роздратувати, то можна побачити Терезів зовсім по-іншому - уперті, агресивні захисники справедливості. Представники цього знаку іноді свідомо порушують закон, хоча можуть бути його представниками. Вони є чудовими організаторами, керівниками, законодавцями, юристами, художниками та режисерами.

Терези також володіють фізичною витривалістю та терпінням, що робить їх сильними спортсменами, військовими, дослідниками та науковими працівниками. Люди, які народилися під цим знаком дуже працьовиті і прагнуть покращити життя інших людей. Вони також мають гарне почуття гумору та часто виявляють інтелектуальну перевагу над своїм оточенням.

Венера, як символічний покровитель Терезів, надає їм акторські здібності, особливе відчуття прекрасного та таланти в мистецьких сферах.

Терези часто вагаються у собі та потребують підтримки від своїх близьких, сильного партнера. Різноманітні інтереси Терезів формують дуже різнопланове коло спілкування, в якому Терези часто спостерігають за цікавими моделями, переймають/передають досвід, привносять шарм та привабливість у спілкування - цікаві співрозмовники.

Вони люблять інтелектуальні суперечки та прагнуть розбиратися в культурі.

Позитивні риси характеру:

 • дипломатичність;
 • справедливість;
 • об'єктивність;
 • доброзичливість;
 • розсудливість.

Кар'єра та здоров’я Терезів

Важка фізична праця не йде на користь Терезам. Вони народжені мислителями, а не робітниками. Великі навантаження негативно впливають на здоров'я Терезів, а не збільшують їх життєздатність.

Найлегше представникам цього зодіакального сузір'я вдається займатися комерційною діяльністю, але вони не стають висококласними бізнесменами через відсутність інтересу до грошей та слабкий бізнес-підхід. Крім того, на ринку постійно потрібні швидкі рішення, а Терези приймають їх з великою складністю.

Здатність до раціонального обговорення та оцінки ситуації з різних сторін робить цей знак корисним у громадській діяльності та законотворчості. Любов і здатність аналізувати майбутнє в дрібних деталях робить їх відмінними проектувальниками, письменниками фантастичного жанру та науковцями-футурологами.

При виборі професії Терезам варто звернути увагу на спеціалізацію, оскільки широкий спектр знань негативно впливає на їх інтелектуальні здібності. З природною схильністю до медичних наук людина з цим знаком може стати відмінним фахівцем у вибраній сфері, але поза нею може відчувати недостатню впевненість у своїх силах.

У плані кар'єри Терези часто зустрічають нестабільність. Їх ділове життя складається з падінь та підйомів, з плавними переходами та невеликою амплітудою. Терези часто мають творчий потенціал, але іноді заважають йому, наприклад, думки про художників, геніальність яких помітили у всьому світі занадто пізно. Переживаючи паніку перед невідомістю та бідністю, Терези частіше обирають практичність, а завдяки здатності глибоко вивчати предмет та збирати знання досягають успіху.

Терези майже ніколи не скаржаться на фізичне або психічне здоров'я, хоча вони уникають важких навантажень та перевтоми. Проте, прагнення до самотності у складні періоди життя часом можуть призводити до депресії, яка найбільше впливає і на фізичне здоров'я.

Кохання та відносини Терезів

Терези глибоко замислюються над кожним своїм кроком і аналізують кожне слово свого партнера, намагаючись знайти в ньому прихований сенс, якого насправді може й не бути.

Ще одним ворогом Терезів у справах сердечних є їхні високі вимоги. Вони мріють про абсолютне щастя, але неідеальні відносини з партнером часто розчаровують їх і засмучують.

Загалом, Терези мають багато друзів, і у романтичних відносинах вони керуються принципом дружби, де інтелектуальна співпраця стоїть на першому місці, а не безумовна підтримка у будь-яких обставинах. Серед Терезів можна зустріти і дуже безжалісних людей, які можуть ображати своїх близьких, переконуючи себе, що роблять це з найкращими намірами, і вважають будь-які вказівки необґрунтованими. Також серед Терезів є ті, хто надає половинці увагу і ніжність, але не забуває про свої потреби, інвестуючи у відносини менше, ніж отримує відповідно. Терези не здатні пожертвувати собою, навіть якщо вони безумовно закохані.

Найскладніші роки для Терезів зазвичай настають на початку шлюбу, особливо коли вони обирають самостійних і рішучих партнерів. З часом різниця у характерах згладжується, але Терези, мовби за старою звичкою, постійно очікують хитрощів, втомлюючи цим свого партнера.

Сильні та слабкі сторони Терезів

Сила Терезів у їх здатності надягати маску. Вони вміють приховувати правду та свої почуття. Терези - люди добрі і турботливі, вони завжди готові допомогти. Люди під цим знаком Зодіаку - справжні "хамелеони", оскільки вони легко пристосовуються до будь-яких обставин і вміють виживати в різних ситуаціях.

Крім того, Терези вміють успішно вирішувати конфлікти. Вони часто втручаються в суперечки і намагаються переконати людей у необхідності пошуку компромісів. Незважаючи на свій артистизм, вони не завжди беруть відповідальність на себе. Їм важко приймати важливі рішення, що часто веде до нерішучості і ускладнює їм життя.

Терези мають труднощі у коханні. Вони страждають через нездатність зробити перший крок і схильні недооцінювати себе. Крім того, Терезам часто доводиться зіткнутися з фінансовими проблемами. Вони не дуже вміють управляти своїми фінансами і іноді витрачають більше, ніж можуть собі дозволити.

Сумісність Терезів

Терези зазвичай найкраще сумісні з такими знаками Зодіаку:

 • Лев. Обидва знаки співпадають у бажанні бути у центрі уваги та викликати захоплення в інших.
 • Водолій. Поділяють інтерес до соціальних справ та бажання працювати над загальною метою.
 • Близнюки. Обидва знаки мають спільну любов до розмов та інтелектуальних стимулів.

Знаки зодіаку, які можуть викликати певні труднощі у відносинах з Терезами:

 • Рак. Раки можуть бути занадто емоційними та вразливими для врівноважених Терезів.
 • Козеріг. Часто мають інші цінності та підходи до життя, а це може створювати напругу в стосунках.
 • Овен. Цей знак є енергійним та наполегливим і тому може не відповідати спокійному темпераменту Терезів.

Чоловік-Терези

Чоловіки, народжені під знаком Терези, вважаються найвірнішими та надійними супутниками життя. Вони майстерно та без напруження створюють затишок та гармонію у своєму оточенні. Терези є людьми, які уникають конфліктів та з миром ставляться до інших. Вони насолоджуються гучними компаніями та розвагами. Представники цього знаку приємні у спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі та веселі. Вони мають бажання сподобатися всім, але роблять це щиро, без лестощів, вкрай уважно слухаючи й розуміючи бажання інших людей. Представники цього знаку є дещо самовпевненими й віддають перевагу, коли на них звертають увагу. Вони не дуже витримують критику, яка адресується їм.

Чоловіки, народжені під знаком Терези, цінують матеріальні блага, такі як дорогі автомобілі, розкішний спосіб життя, подорожі та смачна їжа. Якщо у якій-небудь важливій сфері їхнього життя панує хаос та дисгармонія, то вони можуть стати замкнутими й віддаленими.

Чоловіки-Терези володіють великим психологічним розумінням та мають здатність давати поради. Однак вони самі рідко роблять важливі кроки, тому найкращою супутницею для них буде жінка, яка стане опорою й помічницею, допоможе набратися впевненості та досягти поставлених цілей. Сімейна єдність для представника цього знаку є найбільшою нагородою. Такі чоловіки, як правило, виявляються чудовими батьками, які мають безсумнівний авторитет у дітей. Незважаючи на свою вимогливість та суворість, такий батько щиро прив'язаний до своїх дітей, хоча рідко відкрито це демонструє.

Жінка-Терези

Жінки, народжені Терезами, проявляють мудрість та організованість. Хоча на перший погляд вони можуть здаватися покірними та підступними, насправді ж завжди керують подіями за власним планом. Жінки цього знаку мають значний вплив на своїх партнерів, надаючи поради і направляючи їх, але роблять це без нав'язливості.

Люблять контролювати ситуацію та передбачати можливі ризики, перш ніж приймати рішення. Вони завжди готують свої аргументи перед початком суперечки або конфлікту, і, прогнозуючи розвиток подій, здатні зробити правильні висновки. Кажуть, що вони мають розум, характерний для чоловіків.

Жінки-Терези трохи консервативні, вони не схильні до ризику й пригод. Їх консервативність проявляється не лише у зовнішньому вигляді, але й у житті. Після знаходження свого стилю вони залишаються вірними йому протягом багатьох років. Вони обирають елегантний і стильний одяг, не піддаючись модним тенденціям, екстравагантності й шокуючим образам.

Жінки-Терези вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, прийняти рішення та підтримати своїх близьких. Домівка для них - це втілення комфорту, затишку й порядку. Одне з найбільших задоволень у її житті - оздоблення власного житла відповідно до її уявлень про прекрасне.

Дитина-Терези

Батьки та інші родичі не можуть не радіти дітям-Терезам. Вони майже не завдають клопоту. Ці малюки завжди старанні, слухняні, охайні та розсудливі. Вони мають чудове почуття гумору і часто виявляють делікатність. Однак серйозною проблемою для них є надмірне небажання (або навіть неспроможність) самостійно приймати рішення. В результаті, діти цього знаку часто надають перевагу слухати батьків у всьому або шукати серед своїх ровесників приклади для наслідування - на жаль, це не завжди призводить до позитивних результатів.

Відомі особи, що народилися під знаком Терези:

Жінки-Терези:

 • Маргарет Тетчер (13 жовтня) - британська політична діячка, 71-й прем'єр-міністр Великої Британії.
 • Бріжит Бардо (28 вересня) - французька кіноартистка, фотомодель, співачка, секс-символ 1950-60-х років.
 • Кейт Уінслет (5 жовтня) - англійська акторка кіно та озвучення. Зіркові ролі - «Розум і почуття», «Титанік», «Читець».
 • Моніка Беллучі (30 вересня) - італійська акторка та модель. Зіркові ролі - «Брати Грімм», «Квартира», «Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра», «Мелена», «Страсті Христові».

Чоловіки-Терези:

 • Вілл Сміт (25 вересня) - американський актор, співак у стилі хіп-хоп. Відомі фільми з актором: «Люди у чорному», «День незалежності», «Я робот», «Я легенда», «Ворог держави».
 • Майкл Дуглас (25 вересня) Відомі фільми з актором: «Людина-мураха» та сиквели, «Гра», «Ось і вона», «Перлина Нілу», «Волл-стріт».
 • Рей Чарльз (23 вересня) - співак, клавішник і композитор американських пісень різних музичних напрямів: джаз, блюз, рок-н-рол та кантрі,
 • Жан-Клод Ван Дамм (18 жовтня) - американський і бельгійський актор, сценарист і кінорежисер, який починав кар'єру як професійний боєць-кікбоксер. Відомі фільми: «Нестримні», «Універсальний солдат» та сиквели, «Кривавий спорт», «Кікбоксер» та сиквел.
Опис знака зодіака Терези
Терези 23 вересня — 23 жовтня

Поширені питання

Що приносить успіх?
Аквамарин — камінь, який дарує сили для подолання труднощів та привертає удачу. Це благодатний камінь для осіб, народжених під знаком Терези.
Чого бояться Терези?
Однією з найбільших переживань Терезів є страх перед смертю. Протягом усього свого життя вони прислуховуються до потреби зберегти гармонію. Вони вважають, що лише досягнувши балансу, можна по-справжньому відчути щастя.
Що більш за все не подобається Терезам?
Ваги переймаються тим, щоб їх не звинуватили у упередженому ставленні до когось або чогось, тому завжди прагнуть знайти баланс між "за" і "проти". Їх нерішучість може викликати смуток, а прагнення аналізувати все може часом призводити до тупика. Головне для них - справедливість, яка може стати навіть фетишем.

Останні новини