Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Терези - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Терезів часто асоціюють з грецькою міфологією, зокрема з богинею справедливості Фемідою. Як богиня справедливості, вона зазвичай розглядається як жінка із зав'язаними очима і тримає в руках шкалу. Вона також є матір'ю Астреї. Зв'язок Терезів з грецькою міфологією, ймовірно, випливає з її представлення рівноваги і справедливості.

Риси характеру

Дуже часто зодіакальний вага можна дізнатися по самій зовнішності. Її потреба в гармонії проявляється в естетиці життя – її оточення і власного зовнішнього вигляду. Терези дуже цінують красу, хоча і зовсім не поверхневі. Вони намагаються врівноважити внутрішню і зовнішню красу – або, іншими словами, виразити внутрішню красу зовні.

З цих же причин Терези відчувають потяг до мистецтва. Їм це цікаво, але вони також люблять оточувати його і бути поруч з ним.

Незважаючи на це, Терези є повітряним знаком, а значить, він інтелектуальний. Хоча для них важлива зовнішність людей і речей, мудрість, що стоїть за нею, важливіша. Терези дуже ретельно висловлюють свою думку, так як намагаються зрозуміти і вловити всі аспекти справи. Хоча Терези є символом судової влади в багатьох країнах, Терези схильні уникати категоричних і різких суджень.

Відносини з людьми

Відносини з оточуючими вкрай важливі для будь-яких Терезів. На самоті Терези відчувають себе неповноцінними. Їм потрібен певний баланс в іншій людині. Вони прекрасно себе почувають в компанії, але однаково добре вибудовують романтичні стосунки. Вони легко розуміють свого партнера, з іншого боку, вони теж вимогливі.

Терези випромінюють впевненість в собі, що дуже привабливо. Вони впевнені в собі і можуть стати майстрами-спокусниками, як тільки звернуть на вас свій погляд і серце. Вони дуже хороші співрозмовники і приділяють індивідуальну увагу своїм близьким. Терези - нескінченно захоплюючий знак, а тим більше, коли ви перебуваєте у відносинах.

Кар'єра

Терези навряд чи будуть працювати на посадах, які вимагають швидких рішень. Вони можуть бути особами, які приймають рішення, але тільки в тому випадку, якщо у них є достатньо часу на роздуми, то у них теж є шанс зробити правильний вибір. Вони також відмінно підходять для інтелектуальних і художніх професій, особливо коли вимагають взаємодії з іншими людьми.

Опис знака зодіака Терези
Терези 23 вересня — 23 жовтня

Останні новини