Значення імені Ірина, Іра: характер, доля, сумісність

Ірина - поширене ім'я, яке має кілька похідних: "Яріна" та "Аріна". Одна версія свідчить, що родоначальником імені є Ярило – слов'янський Бог Сонця. Традиційна лінгвістика вважає, що воно бере початок від давньогрецької богині світу – Ейрени. Тобто означає воно "світ", "спокій". Скорочено звучить як "Іра", "Ріна", "Ріша".

Жінки з таким ім'ям завжди вирізняються серед інших своєю активністю. Вони мають бути скрізь і всюди. З дитинства вони прагнуть зайняти активну життєву позицію. Багато в чому беруть він ініціативу і з упевненістю доводять усе остаточно. Крім основного заняття, у них завжди є хобі, в якому вони теж успішні.

Ірини дуже самостійні. Вони рідко просять про допомогу і неохоче приймають її, покладаючись у всьому на свої сили. Ці жінки не люблять вказівок, а також підпорядкування. Часто з них виходять добрі керівники, хоча будучи найманими працівниками, вони виявляють високий рівень відповідальності та старанності, добре уживаючись у колективі.

У Ірині нерідко спостерігається вибуховий темперамент, який іноді може виражатися навіть гнівом. Однак спалахи емоцій швидко минають і ці жінки знову беруть себе до рук, продовжуючи контролювати ситуацію. Замикатися в собі - це не про них, адже володарки цього імені завжди говорять прямо.

Часто вони роблять вибір на користь кар'єри, віддаючи їй усю себе. Сім'я не завжди стоїть для Ірини на першому місці, оскільки професія та соціальна активність домінують у її житті. Втім, для дітей ці жінки готові зробити все. Вони не люблять підкорятися партнеру, тому нерідко у таких жінок виникають проблеми в особистому житті. Іри проявляють себе як чудові подруги, які готові згорнути гори для близької людини. Але не дозволять їздити на собі, оскільки дуже добре відчувають фальш через добре розвинену інтуїцію.

Власниці цього імені часто забувають про своє здоров'я через зайнятість важливішими (на їхню думку) справами. Їхня енергійність часто виливається назовні проблемами зі шкірою. При правильному харчуванні та дбайливому ставленні до свого психоемоційного стану Ірини можу уникнути цього. Нерідко у них трапляється емоційне вигоряння через їхню активність.

Цілеспрямована активістка, яка готова присвятити себе професії чи улюбленій справі – це про Ірину.

Популярні імена
Більше імен на літеру І