Значення імені Ієронім: характер, доля, сумісність

Ієронім - святе ім'я (давньогрецьке). Рідкісне ім'я в усі часи. Так звали хлопчиків в глибоких провінціях.
Зодіак імені: Близнюки.
Планета: Сонце.
Колір назви: світло-жовтий.
Камінь-талісман: гранат.
Сприятлива рослина: ясен, дзвіночок.
Покровитель імені: горобець.
Щасливий день: середа.
Щаслива пора року: весна.
Основні ознаки: енергія, цілісність.

ІМЕНИНИ, СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ

Ієронім Стідонецький, Преподобний, 28 (15) червня). Один з чотирьох латинських отців Церкви.
Ієронім був людиною могутнього інтелекту і полум'яного темпераменту. Він багато подорожував і в молодості здійснив паломництво до Святої Землі. Пізніше він на чотири роки усамітнився в пустелі Халкід, де жив як аскетичний відлюдник. Тут він вивчав єврейську мову і мав, за його власними словами, «тільки скорпіонів і диких звірів». У пустелі він кілька разів чув сурми, що сповіщали Страшний суд. У західноєвропейському живописі його часто зображують, слухаючи ангелів, що сурмлять труби над його головою.
У 386 році Ієронім оселився у Віфлеємі. Саме тут протягом багатьох років він перекладав Старий і Новий Завіти на латинську мову. Через одинадцять століть його версія була проголошена Трентським собором офіційним латинським текстом Святого Письма.
Згідно з популярною притчею, Ієронім вийняв з лапи лева колючку, яка з тих пір стала його відданим другом. На незліченних картинах святий Ієронім зображений у вигляді вченого, що сидить в клітці, пишучи, лева, що лежить поруч з ним.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

На Ієроніма Земля має найтихіший хід року, Сонце йде тихіше.

ІМ'Я І ХАРАКТЕР

З дитинства Роня - активна поетична натура, допитлива і кмітлива.
Дорослий Ієронім - розумна і розважлива людина, який з інтересом спостерігає за людьми, вміє з ними ладити. Джером мовчазний, частіше занурюється в свої роздуми. Він невимогливий в побуті, здатний пристосовуватися в різних умовах життя.
Ієронім любить читати релігійні книги, дуже релігійний, схильний до фаталізму і містики. У нього розвинений розум, палка уява. Він вміє працювати руками, він все робить швидко і суперечливо. Він любить і розуміє природу. У нього є одна-дві, він вибирає їх сам. Люди його поважають. Ієронім - знавець природи, він її любить, і вона розкриває йому свої секрети.
Ієронім може бути священиком, він добре знає народну медицину. Він самобутній художник, книжковий ілюстратор, ремісник, частіше займається різьбленням по дереву, друкарем.
Джером одружується через 30 років. Розуміючи людську психологію, він потихеньку детально вибирає дружину, пізніше у нього міцна сім'я. Джером часто щиро перебільшує свої можливості, працьовитість дружини, гідність дітей, у нього їх зазвичай три-чотири, у всіх них вистачає розуміння і любові.
По батькові: Ієронімович, Ієронімівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру І