Значення імені Ігнатій: характер, доля, сумісність

Ігнатій - ненароджений (лат.).
Це ім'я дали на захист злих духів, які повірили б, що дитина не народилася і не зможуть йому нашкодити.
Зодіак імені: Козеріг.
Планета: Сатурн.
Колір назви: попелясто-сірий.
Камінь-талісман: онікс.
Сприятливі рослини: ялиця, едельвейс.
Покровитель імені: антилопа.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Основні риси: стійкість, раціоналізм.

ІМЕНИНИ, СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ

Ігнатій Богоносець, ієромонах, 2 січня (20 грудня).
Існує переказ, що Ісус взяв на руки немовля Ігнатія Богоносця і назвав його символом невинності і чистоти. Можливо, саме тому апостоли пізніше призначили Ігнатія правителем церкви в Антіохії, його мудре правління тривало протягом 40 років, поки не почалися гоніння на християн. Ігнатій, прикутий ланцюгами, був приведений до царя Трояна. Троян наказав відправити Ігнатія в Рим і кинути його на муки диких звірів. По дорозі в Рим народ вітав його. В амфітеатрі Риму Ігнатій залишився один на арені. і випустив голодних звірів. Його учні поклали останки мученика в посудину і відвезли їх в Антіохію.
Всі твори Ігнатія Богоносця просякнуті ідеєю про необхідність єдності християн, де б вони не знаходилися.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

З Ігнатієм, 2 січня погода протримається незмінною протягом чотирьох тижнів.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Ігнат - спокійний, доброзичливий і простодушний хлопчик. Дорослі його люблять, пригощають солодощами. Діти недружні до нього за жадібність, боягузтво і бажання просунутися вперед. Батькам необхідно втручатися в сварки з друзями, допомагати долати негативні риси характеру, інакше вони будуть заважати йому спілкуватися з людьми, зроблять його нетовариським. Більш того, Гнат не приховує своїх образ, а батьки повинні підтримувати відверті відносини з сином.
Дорослий Гнат володіє вольовим і рішучим характером. Він практичний, впевнений у своїх силах і знає собі ціну. Гнат - різнобічна особистість. Він може присвятити себе точним наукам, математиці, радіоелектроніці, іноземним мовам. Він хороший літературознавець, художник, фотограф. Гнат прагне до лідерства - у нього для цього є задатки: він ініціативний, винахідливий, пунктуальний, продумує відразу кілька ідей. Але він норовливий, невиправдано суворий. Гнат емоційний, але всі емоції тримає при собі, мовчазний і холодний. Він любить розпоряджатися і навіть перекладати свою роботу на інших.
Гнат амурний, але він вміє придушити це почуття, тверезий розрахунок бере верх. Він хоче, щоб дружина любила його, дивилася на нього віддано на публіці. При цьому йому, звичайно, важко. З дітей він вимагає негайного підпорядкування, він може завдати удару. Просто вдома він виплескує свої емоції назовні. Він може бути ніжним або похмуро мовчазним, він може бурчати з найнезначнішої причини.
При цьому Гнат любить тварин, розводить вдома рибу, черепах, папуг, може допомогти дружині по господарству. Гнат не проти добре харчуватися, п'є помірно. Він не буде ініціатором розлучення, тому що не любить радикальних змін. Найбільш успішно у нього буде шлюб з Євгенією, Зінаїдою, Наталією, Ольгою, Софією.
По батькові: Гнатович, Гнатович, Гнатівна, Ігнатівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру І