Значення імені Ізяслав: характер, доля, сумісність

Ізяслав - який отримав славу (староцерковнослов'янський).
Планета: Сатурн.
Колір: темно-синій.
Камінь-талісман: лазурит.
Сприятлива рослина: клен, бузок.
Покровитель імені: ластівка.
Щасливий день: п'ятниця.
Щаслива пора року: осінь.
Основні риси: естетизм, інтелект.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Славік - веселий, живий, балакучий дитина. У школі він вчиться за своїм настроєм. Він поступливий і добродушний, не прагне вести за собою, завжди акуратно одягнений, пострижений. У нього немає безтурботної неуважності хлопчиків до своєї зовнішності. Любить малювати, грає на фортепіано або акордеоні.
Дорослий Ізяслав толерантний до людей, не пам'ятає зла, але і не буде першим з ним миритися. Оточуючі ставляться до нього добре. У нього відмінна пам'ять, гостре почуття гумору, добре розвинена інтуїція. Він лінивий і його зовсім не цікавить кар'єра. Але Ізяслав є обов'язковим, і це допомагає йому успішно працювати інженером, юристом, частіше він вибирає гуманітарну професію.
У Ізяслава є друзі, вони поділяють його смаки, симпатії, погляди, їм цікаво і весело в одній компанії. Але нічого особливого, неможливого від Ізяслава для одного чекати не доводиться, він не вийде за рамки бід і співчуття.
Ізяслав користується успіхом у жінок: він завжди бездоганно одягнений, добрий і послужливий. У шлюбі він щасливий, хоча іноді може змінюватися. Часто у нього непрості відносини з батьками дружини, і це його дуже пригнічує.
По батькові: Ізяславович, Ізяславич, Ізяславівна, Ізяславна.

Популярні імена
Більше імен на літеру І