Значення імені Ілля: характер, доля, сумісність

Ілля – ім'я, шановане у багатьох релігіях, особливо у ісламі. Має давньоєврейське походження, яке раніше читалося і вимовлялося як "Елійяху", що в перекладі означало - "Мій бог Господь". Арабська версія вимови - Ільяс - більш схожа на сучасний варіант, який використовується серед слов'ян. Дають це ім'я дітям рідко, у місті зустрічається удесятеро частіше, ніж у селі. Коротких форм у імені Ілля немає, через стислість самого оригіналу, а ось зменшувально-пестливих удосталь: Іллюха, Іллюша, Ілюха, Ілюша, Ільяс, Ілюня.

У дитинстві Ілля росте досить відповідальною дитиною, особливо в матеріальному плані, що відразу стає помітно її батькам, викладачам і друзям. Справжній власник. Прагне все, що відбувається навколо себе, взяти в свої руки, організувати процеси, завжди готовий нести відповідальність за свої дії або за молодших друзів, братів, сестер. Хлопчик відвертий, прямолінійний, але часом може бути нестримним та грубим. Ілля товариський, поступливий і веселий, завжди легко знаходить себе в компанії, де нерідко стає негласним лідером, проте може потрапити під згубний вплив. Батькам у цьому плані необхідно виявити особливу увагу до свого дитини. Благородний, дуже відданий сім'ї та може стояти за нею горою. Не любить приховувати свої почуття, емоції та відчуття, що іноді схоже буває на зухвалість чи агресію. Однак для батьків подібна риса цілком підходить, адже вони завжди можуть дізнатися, що турбує їхнього хлопчика в даний момент. Часто він буває розпещеним, що може розвинути в ньому егоїзм, але при правильному підході з дитинства хлопчик звикає до дисципліни та працьовитості, із задоволенням допомагає батькам. Ці якості збережуться у ньому та у дорослому житті.

Навчається Ілля добре, але процвітає лише в тих предметах, які йому найбільше сподобалися. Досить швидко та легко вивчаються мови, точні науки. Завдяки такій чудовій якості, як відповідальність, почуття власності, у хлопчика добре розвинена підприємницька жилка. Найчастіше хлопчик у майбутньому стає бізнесменом, але який би інший шлях він не вибрав, його скрізь чекатиме успіху завдяки добре розвиненій інтуїції, гострому розуму, вмінню вникати в суть процесів, справ чи питань. Із досить великою часткою ймовірності Ілля може стати на творчий шлях, ставши художником, музикантом, фотографом чи танцюристом.

Здоров'я у Ілюші міцне та доповнюється тягою до спорту, спортивних ігор таких, як футбол, волейбол чи баскетбол. Загалом додому Іллю з першого разу не затягнеш.

День ангела імені Ілля – 2 серпня.

Відомі особи, які прославили ім'я Ілля: футболіст Ілля Близнюк, композитор Ілля Віленський, футболіст Ілля Галуза.

Популярні імена
Більше імен на літеру І