Значення імені Іван: характер, доля, сумісність

Іван - походить від форми "Іоан". На Русі стало відомо у 10 столітті з появою християнства та трансформувалося у звичну форму у 14 столітті. Толкується як "Яхве милостивий". Враховуючи, що у Старому Завіті Яхве - це Бог, то це ім'я можна трактувати як "Бог милостивий".

Скорочено звучить як "Ваня", "Іва".

Основним мотиватором для Івана є похвала. Він завжди шукає схвалення з боку оточуючих, а критика може дуже його поранити. Погано переносить закиди, які можуть загнати його в ступор. Ці чоловіки добрі, вони люблять допомагати іншим, завдяки чому мають широке коло друзів. Вони щирі і завжди говорять правду в обличчя, не вміють приховувати образи. Такі особи чесні й порядні, але їхні дії та наміри не завжди безкорисні, швидше, на підсвідомості вони чекають на похвалу чи схвалення своїх дій.

Найчастіше вибирають професії, пов'язані з точними науками. Гуманітарна сфера – не найсильніша сторона Івана. Робить успіхи у спорті. Якщо його професія передбачає інтелектуальну діяльність, то обов'язково потрібно займатися спортом, щоб реалізовувати свою підвищену активність. Чоловіки з цим ім'ям добре показують себе в технічних професіях.

У сім'ї Іван - це зразковий чоловік і батько. Він повністю бере на себе забезпечення сім'ї, будучи надійною опорою та підтримкою для партнерки. Щоправда, супутницю собі обирає ретельно та довго. Він балує своїх дітей, часом перебуваючи на межі вседозволеності. З трепетом ставиться до своєї матері. Важко переживає зради. Якщо партнерка часто хвалить та підтримує супутника з цим ім'ям, він буде готовий згорнути для неї гори. Критика може ввести його в депресію і навіть збити з життєвого шляху.

Іван рідко скаржиться на проблеми зі здоров'ям. Від природи йому дається міцний імунітет та залізна нервова система. Якщо займатися спортом з дитинства, він практично не знатиме хвороб. Якщо такі і є, то виявляються вони вже у зрілому віці і швидше пов'язані з віковими змінами в організмі.

Іван – добрий, але водночас сильний духом чоловік, котрий любить похвалу. Відмінний сім'янин, прекрасний працівник та дуже надійний друг, готовий завжди і всім прийти на допомогу.

Популярні імена
Більше імен на літеру І