Значення імені Інокентій: характер, доля, сумісність

Інокентій - невинний (лат.).
Зодіак імені: Риби.
Планета: Венера.
Колір: світло-коричневий.
Камінь-талісман: Нефрит.
Сприятлива рослина: береста, тирлич.
Покровитель імені: газель.
Щасливий день: четвер.
Щаслива пора року: зима.
Основні риси: емоційність, доброта.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

У маленького Інокентія ніжна посмішка і наївні очі. Він виростає боязким, невпевненим у собі, весь час представляється в казці, а в житті дуже чутливий і психічно вразливий. Кеша погано пристосований до реальності, в школі його вважають трохи не розумом, мріями. Потрібно багато батьківської уваги і турботи, терпіння, мудрості і мужності, щоб навчити його співвідносити мрії і надії з реальністю.
Дорослий Інокентій - складна рефлексивна особистість, йому незнайомий душевний спокій. Внутрішньо він ізольований, ізольований від оточуючих, але іноді може розкритися навіть малознайомим людям. Він болісно переживає невдачі, хоче, але не може щиро пробачити образу, яка, якщо її зробити, то не через злий умисел, а в результаті людської слабкості. Він не розрізняє справжню неприязнь і просто грубий жарт.
Інокентій дуже добрий і чуйний, талановитий, наділений відмінною інтуїцією, майже ясновидінням. Найкраще застосування духовних якостей невинного в реальному житті - стати актором, музикантом, художником або поетом. Він також може бути відмінним психологом. Честолюбство розвивається у нього, поступово, у міру вдосконалення в професії, твердість і наполегливість зростають, що призводить до успіху в кар'єрі.
Інокентій нелегко розлучається з людьми. З дитинства вищою гідністю людини він вважає інтелект, відповідний його колу спілкування. Серед друзів він стає товариським, життєрадісним, у нього проявляється чудове почуття гумору.
Інокентій любить усамітнення в природі, заводить собаку, вони дивовижно розуміють один одного.
Невинний - делікатна, вразлива натура, тому одружується пізно, іноді невдало і швидко розлучається. Він буде жити щасливо з жінкою, яка буде любити його, як дитину, проявить багато такту і витримки.
По батькові: Інокентійович, Інокентійович, Інокентіївна, Інокентіївна.

Популярні імена
Більше імен на літеру І