Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Лев - гороскоп на рік

2024

Лев – знак Зодіаку, якого в 2024 роцінечекає багато змін. Цей період може бути важливим для особистого розвитку. Рекомендується розвивати творчі задатки і займатися самоосвітою, це відкриє для Левів нові можливості.

Найбільш уважними Левам потрібно бути в періоди 2 січня, 2-26 квітня, 5-29 серпня та 1-16 грудня. В цей час Ретроградний Меркурій може негативно вплинути на різні сфери життя знаку, особливо відчутно це буде в фінансовій та особистій. В цей час краще поставити на паузу важливі рішення та зайняти позицію спостерігача. Перевагу варто надавати проєктам, з якими ви вже працюєте, а от починати нові потрібно лише за дуже нагальної потреби і при стовідсотковій впевненості в людях, з якими ви це робитимете.

В періоди впливу Ретроградного Меркурію варто бути дуже обережним з людьми, який ви надто мало знаєте. Якими б перспективними не були їх пропозиції – дуже ретельно зважуйте всі ризики, як явні, так і приховані. Якщо ризик переважує користь,краще відмовитись. В цьому році у вас будуть значно успішніші періоди.

Що стосується особистого життя, то Леви, які народились в другій половині періоду знаку мати можливість нарешті завершити стосунки, які довго були тягарем для них та познайомитись з майбутнім партнером. Однак, до завершення ретроградного періоду поспішати з новими стосунками не варто. Краще придивитись та ближче познайомитись з людиною, до якої ви відчуєте симпатію.

З 9 жовтня до першої половини грудня ретроградний рух почне Юпітер – планета покровитель Левів. Дуже важливо в цей час не поспішати з висновками в будь-якій зі сфер життя. Ретроградний Юпітер не буде заважати розвитку Левів, однак нові починання можуть наштовхнутись на досить серйозні перепони. Тому,по можливості, краще не починати нічого нового в цей час.

Найуспішнішим для Левів в 2024 році стане липень. В цей час представників знаку чекають нові перспективні знайомства, несподівані премії чи інші сюрпризи. В цей час варто займатись роботою, так і хоббі, бо у сфері захоплень може відкритись щось абсолютно нове для Левів, що допоможе їм краще зрозуміти себе. В липні, як і все літо, за винятком другої половини серпня, гармонія буде і у особистому житті.

Фінансовий гороскоп

Матеріальна сфера для Левів у 2024 році буде доволі гармонійною та стабільною. Небезпечний для прийняття рішень період для представників знаку – 2 січня та майже весь серпень. В цей період є невиправданим будь-який ризик та необдумані вклади і витрати. Серйозні покупки краще винести “за дужки” цих дат.

В інші періоди працелюбність, впевненість в собі та підтримка рідних суттєво допомагатимуть і зроблять можливим невеликий кар'єрний ріст та особистий розвиток. Укріпити свої позиції в фінансовій сфері можна за допомогою розвитку та додаткових курсів чи навіть повноцінної освіти.

Любовний гороскоп

В сфері почуттів та стосунків з близькими людьми, 2024 рік для Левів буде досить насиченим та пройде під девізом “Витримка і довіра”.

Самотні Леви можуть зустріти кохану людину в найнесподіванішому місці і в найнеочікуваніший час.

Представникам знаку, що народились в серпні, варто бути дуже обережним з так званими флешбеками з минулого. В серпні та на початку жовтня в їх житті може з'явитися людина з минулого. Однак не варто віддаватись миттєвому необдуманому прагненню щось змінити. Стосунки з цією людиною вже завершені і новий виток не принесе нічого конструктивного, а скоріше, може зруйнувати те, що Леви мають зараз. Доведеться поборотися з собою, але це буде варте того.

Дещо спокійніше буде Левам, що народились у липні. В них стосунки з партнером будуть досить стабільним, а самотні представники знаку матимуть можливість зустріти майбутнього партнера та до кінця року навіть зробити чи отримати пропозицію руки та серця.

Стосунки з рідними теж будуть доволі гармонічними. Однак, треба бути особливо уважними в другій половині грудня. Там, через вплив Ретроградного Марса, високим буде ризик конфліктів та суперечностей. В цей час висловлювати свою думку треба максимально дипломатично та тактовно. Відкритий конфлікт не принесе жодного конструктиву, тоді як спокійна і урівважена демонстрація аргументів на свою користь допоможе зберегти довіру та гармонію в родині.

Гороскоп здоров’я

Здоров’я Левів у 2024 році вимагатиме уваги до себе. Певні тривожні дзвіночки можуть продзвеніти вже на початку січня, і, якщо представники знаку не нададуть їм серйозного значення та не почнуть діяти, в лютому можливе загострення хронічних хвороб.

Однак, якщо Леви почнуть стежити за своїм харчуванням та повноцінним відпочинком, нічого катастрофічного не відбудеться. Крім сезонних вірусних хвороб, представників знаку може турбувати шлунково-кишковий тракт та нервова система.

В кінці серпня є ризик травм, тому краще в цей період уникати надто активного відпочинку чи екстремальних видів спорту. Також особливо обережним варто бути на початку вересня.

В цілому, рік для представників знаку буде стабільним і сприятливим у всіх сферах. Варто бути уважним і не робити поспішних рішень та дослухатись до думок людей, що поруч.

Детальний гороскоп для Лев
Лев 23 липня - 21 серпня

Останні новини