Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Рак - гороскоп на рік

Рак не буде головним героєм у 2023 році і цей рік буде для нього відносно спокійним. Винятки становлять ранні представники цього знака, що народилися в період з 19 по 21 липня. У другій половині року Плутон сильно впливає на Рака (у зодіаку ці знаки протиставлені один одному).

В результаті життя може перевернутися в одну мить через форс-мажорні обставини. Проблеми із законом, крах кар'єри чи шлюбу, вимушений від'їзд до іншого міста чи країни, проблеми зі здоров'ям, фінансові втрати – ось основний список можливих подій. Однак не панікуйте. Потрібно розуміти, що Плутон бере щось тільки замість чогось більшого та кращого. Якщо виявляться сила волі та смирення, попереду чекають великі досягнення та успіх. Плутон не терпить слабкості та скарг і протегує тільки сильним.

На Раків, що народилися також у перший період цього знака (21 червня-1 липня), у другій половині року позитивно вплинуть Юпітер та Сатурн. Юпітер і Сатурн - соціальні планети, пов'язані з нашими соціальними досягненнями та соціальним успіхом. Тому багато Раків рухатимуться у цьому напрямі та реалізовуватимуть свої спільні цілі та плани. Хтось змінить свій соціальний статус (одружиться або розлучиться), хтось просунеться кар'єрними сходами, хтось отримає освіту або змінить коло спілкування на більш високий статус. Цей рік - рік, коли багато Раків прокидаються, амбітні і хочуть проявити себе в суспільстві.

Решта Раки можуть розраховувати на гармонійний вплив Урана і Нептуна. Ці планети відповідають за творчість та інтелект людини. В результаті Раки можуть відкривати в собі нові можливості та вдаватися до нових захоплень. Це чудовий рік, щоб почати вивчати IT-технології, астрологію, психологію, музику та фотографію.

Фінансовий стан

Для Раків рік буде сприятливий щодо поповнення власної скарбниці. Астрологи прогнозують збільшення прибутку. Але розраховувати на банальний успіх не слід. Успіх позолотить руку тільки у випадку, якщо людина докладе зусиль, проявить фантазію та подолає всі перепони. Не варто боятись втілювати нові ідеї в реальність. Чорний кролик любить креатив та фантазію, а тому заохочить розробників нестандартних проектів та свіжих ідей. Цього року можна піти на ризик, але перед цим варто ретельно продумати всі нюанси. Цей рік збільшить інвестиції. Він обіцяє представникам данного знаку придбання нерухомості, можливо навіть не на Батьківщині.

Ті, хто працює під егідою начальства, можуть розраховувати на його заохочення та грошову мотивацію. Не варто відмовлятися від допомоги колег та партнерів, яким ви довіряєте. Вони також допоможуть збільшити власний капітал.

Загалом цей рік - для Раків-трудоголіків.

Справи амурні

Романтика та гармонія у відносинах для цього зодіаку в рік Чорного кролика битиме ключем. Пари, які зустрінуться протягом нього, переростуть у міцні та довгострокові союзи. У них пануватиме взаєморозуміння, ніжність, пристрасть і сексуальне піднесення.

Ті, хто вже встиг зв'язати себе узами Гіменея, стануть ще ближчими зі своїми партнерами. У таких шлюбів відкриється друге дихання та новий, сповнений радісних подій, етап. Допоможе зблизитись і спільна подорож. Благополучним буде рік для тих, хто давно хотів завести дітей. Венера буде прихильна до Раків і подарує щасливий та романтичний рік, особливо на початку весни та наприкінці осені.

Здоров'я

Водяний кролик зарядить людей данного знака буквально нескінченною енергією, яка допоможе реалізуватись у всіх сферах життя. Ось тільки їм не варто забувати про перепочинки. Енергетичний бум може призвести до перенапруги та стресу. Духовні практики, спорт, проведення часу на природі - ідеальна формула розрядки для Раків. Також слід звернути увагу на зір. Постійна робота і розумова праця дають навантаження на очі, що не пройде повз Раків.

Фінанси, здоров'я та кохання будуть на висоті. Ці сфери тісно взаємозв'яжуться: міцне здоров'я та бадьорий дух генеруватимуть океан енергії, яка допоможе реалізувати всі професійні проекти, підняти рівень доходу та радувати свою другу половинку, зміцнюючи відносини.

Детальний гороскоп для Рак
Рак 21 червня - 23 липня

Останні новини