Значення імені Леонід: характер, доля, сумісність

Леонід - походить від давньогрецького чоловічого імені Леонідас (переклад: "леон" - лев, "іди" - ідеальний-подібний), що означає "подібний до лева", "син лева".Коли у Греції новонароджених хлопчиків називали "левами", їм судилося стати великими воїнами, які володіють силою і міццю царя звірів. Коротка форма імені: Льоня, Лео, Льова.

Основні риси характеру Леоніда - вміння ладнати з оточуючими, дружелюбність, упевненість, спокій і націленість на майбутнє.Він вірний друг, на якого можуть покластися друзі, які потребують допомоги. Його почуття гумору і здатність бачити позитив у будь-якій складній ситуації цінують його друзі. Леонід швидко заводить нові знайомства. Часто виступає в ролі миротворця в колі друзів, проявляючи в потрібний момент твердість і принциповість. Леонід не любить конфліктів і ворожнечі та завжди готовий укласти мир із тими, з ким посварився. Леонід здатний відрізнити неправдиві або егоїстичні мотиви від щирих і ніколи не дозволяєвикористовувати себе.

Його доля багато в чому визначається його добротою.Льоні діють із благими намірами, але через це обирають неправильний шлях. Ось чому життя Леонідів ніколи не буває легким.

Лео запозичує у Лева гордість і самолюбство, працюючи більше за інших на будь-якій роботі і, як правило, легко досягаючи успіху. Усі, кого звуть Леонід, працьовиті й талановиті, і в їхніх руках будь-яка робота може бути виконана добре. Важливо знайти покликання і мету в житті, щоб талант не пропав даремно. Наприклад, на роботі, яка добре оплачується, алейому не подобається, він може швидко зледащіти і втратити інтерес. Однак якщо робота пов'язана з допомогою іншим людям і він може бачити результати своїх зусиль і з'явиться мотивація працювати старанніше.

Леонід мріє про міцну і гарну сім'ю та дім, у якому буде багато гостей.Уньогобагато очікувань від шлюбу, але з ним нелегко домовитися. Його дім має бути бездоганно чистим. Шлях до серця Леоніда, навіть якщо це кліше, лежить через його шлунок.

День ангела імені - головними іменинами Леоніда вважаються дні пам'яті єпископа Леоніда Афінського 28 квітня та преподобного Леоніда Островського 12 вересня.

Популярні імена

Більше імен на літеру Л