Значення імені Варфоломій: характер, доля, сумісність

Варфоломій - син розораної землі, син полів (арамейський).
У XIX і XX століттях назва зустрічається дуже рідко.
Зодіак імені: Телець.
Планета: Венера.
Колір назви: лимонно-жовтий.
Камінь-талісман: Нефрит.
Сприятлива рослина: волоський горіх, конвалія.
Покровитель імені: сова.
Щасливий день: п'ятниця.
Щаслива пора року: весна.
Основні риси: флегматичні, сентиментальні.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Варфоломій, святий апостол, 5 травня (22 квітня) - один з дванадцяти апостолів Христа. Він був з Кани Галілейської. Він проповідував християнство в Сирії і Малій Азії разом з Іоанном Богословом і апостолом Пилипом. У місті Ієраполіс Варфоломій і Пилип були засуджені до розп'яття, але почався землетрус. Народ злякався і кинувся знімати апостолів з хреста. Пилипу врятуватися не вдалося. Варфоломій був звільнений, після поховання Філіпа він покинув це місто. У Вірменії його схопили, розіп'яли, потім зняли шкіру і відрубали голову. 7 вересня знаменується перенесення мощей Варфоломія в кінці VI століття на острів Ліпара.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Музика і все прекрасне буде впливати на Варфоломія з дитинства. Дитина вразливий і схильний до перепадів настрою: він просто був неспокійним і грайливим, а сльози і примхи вже з'явилися.
Дорослий Варфоломій сентиментальний і флегматичний. Він живе надзвичайно насиченим внутрішнім духовним життям. Здатний на жертви, але трохи полохливий.
У Варфоломія чудова емоційна пам'ять, а значить, він пам'ятає те, що вразило його уяву. У нього відмінна інтуїція, у нього явні яскраві осяяння.
Варфоломій дуже об'єктивний, справедливий, здатний визнавати свої помилки, але гостро переживає невдачі і незаслужені образи.
Варфоломій працює добре, повільно, обережно. Він може стати вченим, архітектором, лікарем, математиком, священиком.
Почуття Варфоломія глибокі, але він маскує їх через властиву йому делікатності і лякливості, але шлюб, як правило, вдалий.
По батькові: Варфоломеевич, Варфоломіївна.

Популярні імена

Більше імен на літеру В