Значення імені В'ячеслав: характер, доля, сумісність

В'ячеслав - старослов'янське ім'я, складається з "вяче" і "слава" та означає "найвидатніший" або "найпрестижніший". Старішій аналог цього імені – Вацлав. Короткі форми: Слава, Славік, В’ячик.

В'ячеслави - сильні хлопці, що володіють витривалістю і силою волі. Батькам довелося відправити Славу в спортивний куточок. Завдяки своїм фізичним здібностям він постійно бореться з несправедливістю і захищає слабких.

Володарі цього імені прагнуть до домінування та слави. Вони високо цінують справедливість, чесність і високі ідеали. Їх глибоко ранить брехня, порушення власних і чужих прав і пригнічення слабких. ТомуВ’ячеслави здебільшого миролюбні, хоча іноді вступають в конфлікти з іншими. УСлавікабагато друзів і знайомих, він доброзичливий і безкорисливий. На перший погляд, здається веселим і простим, але насправді він серйозний, вдумливийі чутливий. Прагне до досконалості в усьому, тому дисциплінований, уникає вад і шкідливих звичок. Незважаючи на нервозність,Слава впевнено справляється зі своїми повсякденними проблемами. Часом він відчуваєтугу і депресію від непереборних труднощів,йомубракує сил, віри в успіх і наполегливості в боротьбі.

В’ячеслав старанний та працьовитий робітник. Проявляє рішучість та ентузіазм. Добре ладнає із своїми колегами і користується повагою начальства.

Власник цього імені вибирає розумних, здібних жінок, яким може довіряти. У коханні він цінує відвертість і чесність. Не терпить зради. Він відданий своїй коханій, а його моральність гідна захоплення. Володарі цього імені часто зазнають невдачі в першому шлюбі.В'ячеслав - прекрасний сім'янин і батько, допомагає своїй дружині і дарує їй тепло. Він матеріально підтримує свою сім'ю і вважає свою роль годувальника справжнім чоловічим обов'язком.

День ангела імені - 11 жовтня.

Популярні імена

Більше імен на літеру В