Значення імені Вікторія: характер, доля, сумісність

Вікторія – у стародавньому Римі вважали, що саме так звали богиню перемоги. Її прообразом стала грецька богиня Ніка. Тобто у перекладі вона означає "перемога", "переможниця".

У скороченому варіанті використовується як "Віка", "Торі", "Віккі".

Вікторія відрізняється вольовим характером і сама ухвалює рішення. Вона з наполегливістю досягає своїх цілей і не шукає допомоги в інших. Іноді на вигляд може здаватися сердитою, але це, швидше, зосередженість, властива їй. Її неможливо змусити щось робити, якщо вона не хоче того сама. Цим жінкам до вподоби бути центром уваги, вони люблять перебувати в компанії і мають прекрасне почуття гумору. Здається, що вони завжди на позитиві, хоча просто добре вміють маскувати свої переживання. Вікі легко комунікують з іншими людьми, які суспільства шукають оточуючі, особливо - чоловіки.

Для володарки цього імені важливо бути оціненою, і часом її дії та зусилля спрямовуються не на якісний результат, а на отримання позитивної оцінки. Вона - реалістка та її принцип "краще синиця в руках, ніж журавель у небі". Їй не властиво покладатися на інтуїцію, а рішення вона ухвалює, керуючись здоровим глуздом. Від природи наділена аналітичним розумом. Незважаючи на високі комунікативні навички не особливо вживається в колективі, зате чудово проявляє себе як керівниця, яка лояльно ставиться до підлеглих і має авторитет.

Вікторія дуже ревнива та не переносить конкуренції. Навіть найменший прояв симпатії її чоловіком у бік іншої жінки може обернутися грандіозним скандалом. Вона чудова господиня, а у сім'ї вибудовує стосунки з партнером "на рівних". З трепетом ставиться до дітей і любить велику родину, тому Віка часто стає багатодітною матір'ю.

Стан здоров'я не можна назвати відмінним. З дитинства може стикатися з проблемами опорно-рухового апарату, а саме – сколіозом та порушеннями ортопедії. Вона не відрізняється міцним імунітетом, а тому часто стикається з вірусними захворюваннями. Для неї характерні застуди та ЛОР-захворювання.

Вікторія – переможниця у житті, і виявляється це у вольовому характері та вмінні комунікувати з людьми. Хороша дружина і сумлінна мати, яка заряджає позитивом усіх навколо, залишаючись непохитною та сильною на вигляд.

Іменини Вікторії за православним календарем святкують: 13 лютого, 12 березня, 12 вересня, 24 жовтня, 17 листопада, 23 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру В