Значення імені Всеволод: характер, доля, сумісність

Всеволод – чоловіче ім’я слов’янського походження, утворене з двох коренів «vse» («все») і «vlad» («володіти»). Тому ім’я Всеволод найбільш правдоподібно можна інтерпретувати як «той, хто володіє всім» або «той, хто володіє світом». Зменшувально-пестливі форми імені - Володя, Вова, Всеволодка, Всеволодушка, Лодя, Воля, Сева, Севочка, Севонька, Севушка.

У дитинстві Всеволод любляча дитина, якій не дуже потрібні друзі. Хлопчик трохи байдужий і флегматичний, але вже в шкільні роки він уміє пригнічувати свою думку і не ображатися. Всеволод працьовитий, серйозний і терплячий. Вова не впадає у депресію, не ображається на дрібниці і рідко йде на крайні заходи в будь-якій ситуації. Він завжди прагне довести свою правоту.

Всеволод – філософ, багато читає і намагається пізнати життя через помилки інших. Він дуже серйозний і чесний у навчанні, отримує задоволення від творчої роботи, але ще не повністю занурений у неї. У бізнесі потрібні хитрість і гнучкість, але Всеволод ближчий до правди й чесності. Він також ощадливий, любить якісні та недорогі речі.

Сева не поспішає одружуватися. Він вважає, що має зробити правильний вибір, щоб не заподіяти нікому болю. Обирає покірну, безконфліктну і слухняну дружину. Всеволод є лідером у компанії та на роботі, але намагається домінувати у власній родині. Він вважає свою сім’ю фортецею і відпочиває в ній після роботи. Його дружина має поділяти його інтереси, демонструвати важливість чоловіка в сім’ї та в житті і сприяти його особистісному розвитку. Якщо вона буде прагнути відігравати провідну роль у сімейних стосунках – це може призвести до розлучення. Володя гарний сім’янин, турботливий чоловік і уважний батько.

День ангела імені - 24 лютого, 5 травня, 10 грудня.

Популярні імена

Більше імен на літеру В