Значення імені Веніамін: характер, доля, сумісність

Веніамін - походить від давньоєврейського імені “Беньямін”. Патріарх Яків дав його своєму молодшому синові від коханої дружини Рахілі.У перекладі означає "син моєї правої руки", "син моєї коханої дружини" або "щасливий син". Коротка форма імені: Веня, Венік, Венчік, Венко.

В дитинстві його частоназивають професором. І це не випадково: важко знайти таку розумну, працьовиту й терплячу дитину. Найкращим способом виховання - є задоволення інтересів хлопчика, тоді він стане розумним, добрим та напористим.

Як правило, люди з цим ім'ям творчі. Вони можуть стати відомими письменниками, художниками, музикантами або журналістами.Веніаміни мають добре розвинений інтелект, гарну пам'ять і можуть багато працювати, що дає їм змогу успішно займатися науковою діяльністю. Вони можуть стати бізнесменами, економістами, інженерами тощо. Однак досягають успіху тільки тоді, коли вони захоплені тим, що роблять.

Поряд із роботоюВеня приділяє багато часу своїм хобі. Навіть у захопленнях він прагне досягти професійних висот.Має цікавість до колекціонування і може витратити на це багато грошей.

Веніамін стриманий, але водночас товариський. Завдяки цьому йому дуже комфортно в галасливій компанії, на самоті або на природі. Однак все ж воліє до спокійного життя, з цієї причини він рідко стає громадським діячем або політиком. Він ніколи не залишається байдужим до нещасть інших людей і завжди допомагає їм своїми вчинками та словами.

ЗакоханийВеніамін повністю віддає себе. В дружини йому підійде рішуча, вольова, вірна і любляча жінка. Часто він одружується на жінці старше себе, але тільки по любові. Веніамін віддасть дружині лідерство в сім’ї, йому подобається, коли жінка сама управляє будинком і піклується про нього і про дітей.

День ангела імені - 11 січня, 27 січня, 28 січня, 14 березня, 13 квітня, 17 квітня, 11 серпня, 13 серпня, 10 вересня, 1 жовтня, 26 жовтня, 20 листопада, 2 грудня

Популярні імена
Більше імен на літеру В