Значення імені Варвара: характер, доля, сумісність

Варвара - це жіноче давньогрецьке ім'я є похідною формою слово "варвар", що в перекладі означає "інородець", "чужинець", "чужий", "іноземний". Примітно, що у давнину цим словом греки називали всіх приїжджих негрецької народності. Варварами для стародавніх греків були навіть древні римляни, що сусідили з ними. У країнах Західної Європи жіноче ім'я Варвара має трохи іншу вимову - Барбара. Це найвідоміше похідне скорочення добре знайоме всім у світі – це Барбі, ім'я найпопулярнішої ляльки. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Варвара: Варя, Варька, Варварка, Вара, Варюша, Варечка, Варенька, Варюня, Варюся. Кілька століть тому ім'я було досить популярним. Через деякий час зник майже повністю, зараз можна поспостерігати тенденцію до збільшення популярності та моди на це ім'я.

Комунікабельна і наполеглива Варюшка з дитинства показує свій дуже сильний характер. Часто виявляє невластиві дівчаткам риси особистості. Серед них можна перерахувати силу, рухливість, хоробрість. Власниці цього імені часто поводяться не як представниці жіночої статі. Не дивно, що найчастіше її називають "батьківською донькою", оскільки вона навіть зовні схожа на нього. В цьому випадку завдання батьків нівелювати всі складнощі на комунікаціях Варі з іншими дітьми. Буває повільна та лінива, любить відкладати справи на завтрашній день. У школі Варвара може стати доволі замкненою дівчинкою.

Із плюсів можна позначити скромність дівчинки, працьовитість, розважливість. Внутрішній світ багатогранний дівчинки. В неї розвинене почуття стилю, бачення краси. Цікавиться мистецтвом і у дорослому житті може стати художницею, натурницею, актрисою.

Здоров'я у Варі гарне, як і в будь-якої іншої дитини, а жвавий чоловічий характер з часом стане жіночнішим, але доведеться почекати приблизно до двох десятків років.

День ангела імені Варвара – 17 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру В