Значення імені Віктор: характер, доля, сумісність

Віктор - це чоловіче ім'я є похідним від римських родових імен "Victor", "Victorias", "Victorianus". А ці імена є похідними від латинського слова “victor” – “переможець”. Дане чоловіче ім'я має родинне похідне жіноче ім'я – Вікторія. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Вітя, Вітька, Вітечка, Вітенька, Вітюша.

Малюк Вітя непосидючий, галасливий, рухливий і активний хлопчик. У нього добре розвинена фантазія. Любить вигадувати усілякі ігри. Батькам важливо звернути увагу та спрямувати уяву свого дитя у правильне русло. Хлопчику потрібно прищепити послідовність своїх думок, інакше у дорослому житті володар імені Віктор багато фантазуватиме, але нічого з власних мрій і фантазій не робитиме. Вчиться хлопчик трохи гірше ніж середньо, зірок з неба не хапає, має середню успішність. Хоч і слабко, але схильний до природничих наук, зокрема фізики. Дуже важко даються мови, а читання літератури для нього є дуже нудним заняттям. Підліток Віктор вміє бути дисциплінованим, а головні переваги і сильні риси характеру виділяються ще з садочка.

Дорослий Віктор із задоволенням працює на найрізноманітніших спеціальностях. Хоч такий чоловік і може "осягнути неосяжне", йому найбільше хочеться працювати над чимось захоплюючим. Віктор абсолютно невідповідальна людина для рутинної роботи.

Здоров'я у Віті хороше, майже не хворіє, і це при тому, що до спорту ставиться зневажливо. Активний спосіб життя допомагає уникнути багатьох проблем зі здоров'ям.

День ангела імені – 13 лютого, 3 березня, 23 березня, 2 квітня, 28 квітня, 1 травня, 19 липня.

Відомі особи, які прославили ім'я: футболіст Віктор Бровченко, режисер Віктор Кісін, бас-гітарист-віртуоз Віктор Вутен, нейрофізіолог Віктор Олександр Хорслі, актор театру Віктор Андрієнко.

Популярні імена

Більше імен на літеру В