Значення імені Владислав: характер, доля, сумісність

Владислав - це чоловіче ім'я завжди було рідкісним, як у давнину, так і в сучасному світі. Воно утворюється від злиття двох основ - "влад" зі значенням "володіти" і "слав" зі значенням "слава". Таким чином, значення цього імені - "володіючий славою". Деякі вчені підтримують теорію, яка трактує, що ім'я Владислав є не чим іншим, як похідною формою або навіть копією давньонімецького імені Вальдемар, яке теж складається з двох основ, аналогічно першої теорії, що означають "панувати", "славний" і " знаменитий”.

Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Владислав: Влад, Владик, Слава, Владиславка, Славуня, Славуся. Цікавим фактом цього імені є те, як воно потрапило до православної віри. Вчені стверджують, що воно не прийшло до нас із Стародавньої Греції разом із хрещенням. Досить великий уривок часу ім'я Владислав було язичницьким, проте лише через кілька століть стало церковним.

Владик з дитинства має досить сильні якості, показує себе досить твердою особистістю, але він не завжди вміє правильно розпоряджатися своїм потенціалом, чим іноді може викликати конфлікти з родичами, знайомими, друзями та викладачами. Однак це не означає, що Владислав не може знайти компанії. Багато дітей і навіть дорослих із задоволенням підтримають контакт із таким дивовижним хлопчиком. У нього зазвичай багато друзів, але особливою славою він користується у дівчаток. Можна сказати, що це одна з найсильніших сторін та переваг володаря імені Владислав у ранньому віці. У школі хлопчик працьовитий, а його посидючість викликає щиру заздрість. Гострий розум дає йому великі шанси на успіх у кар'єрі, проте властива лінь може стати великою перепоною для розвитку особистості.

Дорослий Влад досить порядна людина, наполеглива і трудомістка. Часто бере відповідальність за інших, але критично ставиться до несправедливості. За правду, може стояти до останнього. Найчастіше такі люди стають бізнесменами, політиками на керівних посадах.

Здоров'я у Владислава гарне, але із певними особливостями. Тут відзначається досить велика схильність до різноманітних дрібних захворювань. Батькам потрібно уважно спостерігати за цим і берегти здоров'я своєї дитини з раннього дитинства.

День ангела імені – 7 жовтня.

Відомі особи, які прославили ім'я: письменник Владислав Реймонт, польський король та литовський князь Владислав IV, архітектор Владислав Городецький, письменник Владислав Івченко, танцюрист Владислав Яма.

Популярні імена
Більше імен на літеру В