Значення імені Валерій, Валера: характер, доля, сумісність

Валерій, Валера - ім'я походить зі Стародавнього Риму, від латинського "valeo" (бути здоровим, сильним). Спочатку воно звучало як інша форма імені Валерій у давньоримських легендах і міфах. Основними значеннями цього імені є сила і здоров'я. Воно має сильну енергетику і дає людям твердий характер і впевненість у собі та своєму успіху. Валерії ніколи не стоїть на місці в досягненні своїх цілей, блискуче долаючи перешкоди і рухаючись вперед до успіху. Чоловіки з ім'ям Валерій рішучі, оптимістичні, психічно сильні, активні та заповзятливі.

Із самого раннього віку темперамент Валерія турбувавйого батьків.Вінлюбить гратися на вулиці,стрибає перед машинами заради гострих відчуттів і вирушає удивні місця посеред ночі, щоб перевірити, чи немає там привидів. Гра Валери викликає в батьків головні болі та прискорене серцебиття.

Валера поєднує в собі здатність до аналізу з не менш розвиненою здатністю до синтезу. Вінвпевнений у власному успіху і реалістично оцінює свої можливості,із готовністю приймає ідеї інших людей. Вірить у вищу справедливість. Не терпить компромісів. Вірний друзям і вкрай дратується через нелояльність інших. Він приємний компаньйон і ніколи не нудьгує. Однак у ситуаціях конфронтації його глузування можуть бути дуже болючими.

Вибір професії Валери визначитьйого майбутній успіх. Оптимізм та енергія корисні в будь-якій сфері, але дуже важливо, щоб він обравпрофесію, якайому подобається. Валерій не позбавленийакторських здібностей і може також працювати модельєром або архітектором, або успішним в бізнесі.

Валерій дуже обережний при виборі супутниці життя. Він налаштований на комфортне спілкування з протилежною статтю. Валерій наполегливий і безстрашний. За всієї своєї самозакоханості та чутливості до жінок, він цінує свою сім'ю і ніколи не зрадить дружину. Він може захистити себе та інших в разі потреби. Для нього гордість - це не порожній звук. Валера дуже організований. З вікомвін трохи пом'якшується і втрачає свою жвавість і силу.

День ангела імені - 20 червня та 6 травня.

Популярні імена
Більше імен на літеру В