Значення імені Вадим: характер, доля, сумісність

Вадим – походження цього чоловічого імені достовірно невідоме. Існує багато версій, але поки навколо них точаться численні суперечки та дискусії. Одна з версій трактує походження імені від давньоруського слово "вадиті", що означає "сперечатися", "наводити смуту", "безлад". Має право на життя версія, згідно з якою ім'я Вадим є похідним від слов'янського імені Вадимір, але деякі вчені вважають, що це ім'я є арабо-перським. Є ще кілька версій, що трактують переклад цього імені, як "сперечатись", "сперечальник", "бунтівник" або навіть "правитель". Імовірно, цьому імені близько 2500 років. Так довго відомі далеко не всі імена. Однак, як кілька століть тому і в наш час цим ім'ям називають дітей досить рідко. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Вадик, Вадя, Вадюша, Владька, Вадимка.

Характер молодого Вадюшки просто золото. Надзвичайно працьовитий, наполегливий і послідовний. Взявшись за справу, доводить її до кінця будь-якими методами та способами. У цьому йому допомагає його обачність і навіть певною мірою хитрість. Ретельно продумує, як знайти підхід до будь-якої людини, проте з боку вона здається набридливою, докучливою. Для самого Вадима це спосіб акумулювати свої внутрішні сили. Схильний до ризику та азарту. Добре відчуває людей, дбайливо ставиться до близьких, друзів, батьків та дітей. Усередині власника імені Вадим криється величезна внутрішня енергія, яка вирує і так норовить вирватися.

Дорослий Вадим практичний, діяльний, милосердний, співчутливий. Керівники цінують таких працівників, адже вони просто не замінні. У стосунках з матір'ю та батьком Вадим віддає всю свою теплоту та ласку. Він неймовірно сильно любить своїх батьків і щосили намагається ніколи їх не засмучувати. Таку людину не можна назвати байдужою. Надійно захищає дружину та дітей. Прагне радувати все своє оточення. Вадим може бути добрим керівником, виявляє про підлеглих турботу, не робить необдуманих вчинків, здатний встановити потрібні зв'язки з потрібними людьми. З захоплень Вадима можна вказати азартні ігри та швидкісну їзду.

У нього міцне здоров'я і багато енергії. Заняття спортом допоможуть зменшити запал хлопчика.

День ангела імені – 22 квітня.

Відомі особи, які прославили ім'я: телеведучий Вадим Абрамов, фізик та математик Вадим Адамян, автогонщик та бізнесмен Вадим Нестерчук, політик Вадим Гуров.

Популярні імена
Більше імен на літеру В