Значення імені Варлаам: характер, доля, сумісність

Варлаам - син Божий (іврит). В даний час назва зустрічається дуже рідко, практично не використовується.
Зодіак імені: Скорпіон.
Планета: Плутон.
Колір назви: темно-червоний.
Камінь-талісман: рубін.
Сприятлива рослина: волоський горіх, дика гвоздика,
Ім'я-покровитель: щука.
Щасливий день: вівторок.
Щаслива пора року: осінь.
Основні риси: терпіння, наполегливість, відстороненість.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Варлаам, Преподобний, 2 грудня (19 листопада).
Він жив в IV столітті. Протягом 70 років він був ченцем в пустелі, в Індії. В одязі купця з дорогим каменем він прийшов до палацу індійського царя Авеніра, таємно навчав вірі Христа і хрестив князя Єгошафа. Потім князь навернув свого батька Авеніра до Христа, а після його смерті прожив у пустині 35 років, спочатку зі святим Варлаамом, потім один.
Варлаам, преподобний, ігумен Печерський 2 грудня (19 листопада).
Він жив в XI столітті в Києві, був сином знатного боярина. Коли в молоді роки пішов в Києво-Печерський монастир, батько намагався насильно повернути його додому, але, переконавшись, що син ніколи не повернеться на світ, покинув його.
Згодом святий Варлаам став першим ігуменом Києво-Печерського монастиря. У 1058 році він звів над печерами дерев'яну церкву Успіння Пресвятої Богородиці. Тоді чернець був ігуменом новоствореного монастиря на честь великомученика Димитрия.
Двічі здійснив паломництво до святих місць Єрусалиму і Константинополя і, повернувшись з другої подорожі, помер у Володимирському Святогірському монастирі на Волині в 1065 році.
Варлаам, преподобний, Хутинський, 19 (6) листопада.
Варлаам, Преподобний, керет, 19 (6) листопада.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Якщо 19 листопада День Варлаама багатий снігом, то зима буде сніжною.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

З дитинства Варлаам має дуже непростий характер, він непохитний і норовливий, вольовий і норовливий, хитрий і хитрий. Йому здається, що оточуючі намагаються зачепити його гордість. Необхідно навчити маленького Варлаама справлятися зі своїм характером, інакше йому буде важко в житті.
Дорослий Варлаам зарозумілий і завжди готовий відстояти свою честь. При хорошому вихованні чужий біль також не залишить його байдужим. Він впевнений в собі і прагне довести оточуючим, що він правий. У нього завзятість і тверда воля, яку важко відрізнити від упертості. Варлаам надовго пам'ятає образи, але вірний дружбі.
У Варлаама тверезий розум, він спостережливий, у нього добре розвинений аналітичний розум. Його гумор не добрий, скоріше він здатний ранити іронію.
Варлаам важкий на роботі, терплячий. Він може бути високопоставленим співробітником, промисловцем, вчителем середньої школи, але завжди залишиться кілька сухим і відстороненим.
Сексуальність Варлаама настільки ж складна, як і його характер в цілому. Вона складається з агресивності, чутливості, байдужості і поривів. Він може знайти щастя з Наталею, Анною, Людмилою, Неллі.
По батькові: Варлаамович, Варлаамівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру В