Значення імені Володимир: характер, доля, сумісність

Володимир – гарне та величне чоловіче ім'я з двома досить обґрунтованими теоріями значення та походження. Перша теорія розповідає нам про утворення імені з коріння двох слів різних мов - стародавньої німецької "Влад" та індоєвропейської "Світ". Перший корінь у перекладі на церковнослов'янську означає “влада”, а другий корінь – “великий”, “знаменитий”. Отже, бачимо, що означає ім'я Володимир – “велика сила”, “велика влада”. Друга версія свідчить, що корінь "влад" означає "що володіє" і корінь світ - "світ", тобто, ім'я Володимир означає "що володіє світом". Вчені називають цю теорію хибною, незважаючи на її поширеність. На жаль, у країнах західної Європи це ім'я непопулярне. У слов'янських країнах це ім'я завжди було дуже поширеним і популярним, але зараз вже спостерігається тенденція до його депопуляризації. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Вова, Володя, Володька, Владя, Вовочка тощо.

Володя з раннього дитинства росте рухливим, допитливим хлопчиком. Любить фантазувати, справжній майстер вигадок усіляких небилиць. Поступливий, з радістю прийде на допомогу батькам. Досить здатний, і батькам головне не прогаяти природний талант хлопчика. Має якості справжнього лідера. Вчиться добре. У навчанні Володимира чекають однаково великі успіхи як із гуманітарними предметами, і з точними природничими науками. У хлопчика від природи добре розвинений слух та здатність до творчої діяльності.

За характером у підлітковому віці Володимир добродушний, комунікабельний. Самостійний у своїх рішеннях. Варто згадати про його працьовитість, наполегливість у досягненні мети. У всебічно розвиненого Володимира широкі можливості він може досягти успіху як у науках, медицині, політиці, так і в галузі акторської майстерності, авторства творів, драматургії. Єдина проблема у батьків виникає з вибором напряму розвитку дитини. Володимир завжди має багато друзів і йому дуже важливо знати думку про нього в оточуючих і близьких людей.

Багато дитячих хвороб проходять повз нього. Хіба тільки "обов'язкові" хвороби все ж таки можуть злегка зіпсувати здоров'я хлопчика.

День ангела імені Володимир – 7 лютого, 25 січня, 28 липня, 15 липня, 17 жовтня, 4 жовтня, 28 липня, 15 липня, 17 жовтня.

Відомі особи з ім'ям Володимир: боксер Володимир Кличко, князь Володимир Великий, президент України Володимир Зеленський.

Популярні імена

Більше імен на літеру В