Значення імені Вероніка: характер, доля, сумісність

Вероніка - походить від стародавнього імені "Ференіка". Так звали дружину єгипетського царя, що належав до династії Птолемеїв. Складається воно з двох кореневих форм, що означають "дарувати" та "перемога". Тобто трактувати переклад імені можна як "даруюча перемогу".

У зменшувальній формі звучить як "Ніка", "Віра, "Віка".

Ніка – відкрита душа для всього світу. Вона дуже товариська і любить збирати довкола себе натовп людей. Бути центром уваги – її життєве кредо. Має дуже багато друзів. Незважаючи на щирість, ці жінки можуть використати людей, причому роблять це так, що ті навіть не підозрюють про це. Вони позитивні, а люди буквально заряджаються від неї енергією. Часто їй властива "зоряна хвороба", але при цьому вона не зарозуміла.

Жінки з таким ім'ям легкі у спілкуванні, вони ніколи не скаржаться та не створюють собі проблем. Всі негаразди вони переносять з легкістю і не зациклюються ні на чому. Можуть виявляти примхливість, але через свою чарівність їм це сходить з рук.

Вероніки часто відрізняються симпатичною зовнішністю, що з грайливим характером виділяє їх із натовпу. Для них підходять професії, де вони будуть у центрі подій та уваги. Це може бути журналістика, телебачення, радіомовлення, мистецтво. Вони не терплять конкуренції і завжди прагнуть зізнання. Критика може вибити їх із колії. Ці персони не особливо серйозно ставляться до поставлених завдань, тому на роботі не часто досягають вершин, якщо вона не пов'язана з їхньою улюбленою справою. Натомість добре освоюються у колективі, часто є заводилами.

Сім'я не стоїть для Нікі першому місці. Вона не любить обтяжувати себе зобов'язаннями. Однак, знайшовши собі гідну партію, яка хвалитиме і почитатиме її, цілком може стати доброю дружиною. Часто стають матерями лише в зрілому віці, оскільки не дуже люблять ділити це життя з кимось іншим.

Нікі - не найсильніший козир. Вона часто хворіє в дитинстві на простудні захворювання, що може нерідко траплятися і в дорослому житті. Через недотримання режиму можуть виникати проблеми із травленням. Їй варто уважніше ставитись до свого здоров'я і прислухатися до організму.

Вероніка - яскрава, життєрадісна жінка, що має внутрішній магнетизм. Знає про свою індивідуальність і з успіхом користується нею у всіх сферах життя, завжди намагаючись бути у центрі уваги.

День ангела Ніки - 23 березня.

Популярні імена
Більше імен на літеру В