Значення імені Віталій: характер, доля, сумісність

Віталій - найпопулярніша теорія значення цього давньоримського імені - теорія, за якою ім'я є похідним від римського прізвиська “Vitalis”, що у перекладі означає “життєвий”, “повний життя”. Ім'я м'яке, дуже поширене. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Віталій: Віталік, Віталька, Вітас, Вітася, Віталіс, Віталя, Віталюшка, Віталічка.

Віталік – це, перш за все, скромна, боязка, поступлива і ніжна дитина. Терплячий і вихований, має прекрасне вміння потрапляти в будь-який колектив. Ця властивість характерна для нього і в дорослому житті. У сім'ї Віталік особливо цінує свою маму, вважає її своїм найближчим другом. Лідерських якостей Віталік не виявляє, але якщо доля поставить його на це місце, він із завидним успіхом справляється з цим нелегким завданням. Власник цього імені є відповідальним та відданим другом, якому можна довіритися. Віталік має достатню силу волі для того, щоб з легкістю змінювати свої звички або навіть риси характеру. Впевненіше почувається з дітьми, які набагато молодші за віком. У школі навчається середньо. Більшість уваги звертає те що, чим захоплюється. Найбільш схильний до природничих наук, ніж до гуманітарних, оскільки не має необхідних здібностей.

Дорослий Віталій розважливий і трохи хитрий, завдяки наявності гнучкого розуму він може досягти непоганих результатів у роботі, але це залежить від його настрою. Віталій має схильність до точних наук, що відкриває йому дорогу до таких професій, як інженер, конструктор, фізик або вчитель математики. З негативних рис можна позначити часте невдоволення людьми, що оточують його, агресію, проте, здебільшого, все це напускне.

Власник імені Віталій може похвалитися досить міцним здоров'ям і потягом до спорту, який допоможе досягти певних успіхів, але після цих успіхів інтерес хлопчика до цього захоплення закінчується.

День ангела імені – 7 лютого, 5 травня, 11 травня, 5 серпня.

Відомі особи, які прославили ім'я Віталій: боксер Віталій Кличко, футболіст Віталій Балашов, політичний діяч Віталій Кононов, футболіст Віталій Федорів.

Популярні імена
Більше імен на літеру В