Значення імені Василь: характер, доля, сумісність

Василь - ім'я сягає своїм корінням Стародавньої Греції, де дітей називали "Василейос", а пізніше "Василіос". На Русі дітей називали Василь. У перекладі з грецької воно означає "царський" або "король". Сучасна форма з'явилася під час Перських воєн.

Вася з ранніх років був енергійним і невгамовним. Хлопчик намагається привернути увагу дорослих та однолітків. Він активно заводить друзів, наївний і занадто довірливий до незнайомців.

Носії імені мають високий інтелект і намагаються добре поводитися в суспільстві, щоб уникнути неприємних ситуацій. З них виходять чудові керівники та менеджери. Вони здатні приймати рішення в складних ситуаціях.Володіючи блискучим розумом, Вася здатний вирішувати кілька завдань одночасно. Також відомий своїм талантом і працьовитістю. Однак навіть такий природжений лідер іноді не приймає свого становища і ховається в тіні.

Василь не покладається на свою інтуїцію. Радше, аналізує і оцінює власну поведінку за примхою. Це дає змогу розвивати логічне мислення.

Наука, інженерія, підприємництво - усі шляхи відкриті для нього. Однак на шляху стоїть відсутність амбіцій. Він ніколи нічого активно не домагається. І йому, ймовірно, комфортно бути другим за значимістю.

Васямає величезне внутрішнє чуття на те, як усе складеться в майбутньому. У нього сильна особистість, здатна протистояти дурним вчинкам інших.Він негативно реагує на тиск. Однак легко йде на компроміс і припиняє конфлікт, чоловік перемагає свого опонента об'єктивними аргументами.

Василь - дуже порядна і моральна людина. Він робить хороші речі для своїх друзів тільки тому, що вони йому подобаються. Навіть щодо жінок Вася поводиться як справжній джентльмен. І коли вони дякують йому, Василь почувається дуже щасливим.

Власник цього імені не вибагливий у виборі жінок. Він більше цінує жінку, яка дарує йому домашній затишок, ніж бунтівну красуню. Василь любить гарну їжу. Також бере активну участь у вихованні своїх дітей. Патологічна прихильність йому чужа, але навіть якщо дружина далека від його ідеалів, Василь рідко готовий розлучитися з нею.

День ангела імені - 5 січня, 14 січня, 12 лютого, 14 лютого, 19 лютого, 22 та 23 лютого, 3 березня, 5 березня, 14 березня, 2 і8 квітня, 25 квітня, 9 травня, 19 травня, 5 червня, 21 червня, 5 липня, 14 липня, 18 липня, 24 серпня, 12 вересня, 11 жовтня, 8 листопада, 11 грудня.

Популярні імена

Більше імен на літеру В