Значення імені Валентина: характер, доля, сумісність

Валентина - ім'я походить від римського родового імені "Valentinus", а воно, у свою чергу, походить від слова "valentus", що означає "сильний", "здоровий". Тобто ім'я Валентина означає “сильна”, “здорова”. Це ім'я має чоловіче пару - Валентин. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Валя, Валюша, Тіна, Валентинка, Валечка.

Дитина з ім'ям Валентина росте життєрадісною та добродушною дитиною. Вона досить усміхнена та приємна дівчинка. Норовить всіляко показати своє гарне виховання, вона досить чуйна. Цю позитивну рису характеру дівчинка зберігає у дорослому житті. Валентина завжди має свою компанію, вона легко і невимушено контактує з однолітками. Валечка всі свої оцінки заробляє чесною працею, а не за красиві очі. Можна точно сказати, що дівчинка вчиться середньо, але щиро намагається. Велику схильність виявляє до гуманітарних наук, зокрема до літератури та малювання. Якщо батьки допоможуть своїй дочці у розвитку її досить добрих творчих здібностей, вони отримають неабияку особистість.

Доросла Валентина досить щедра, може поділитись останнім, що має. Вона легка на підйом, добродушна та невинна. З негативних рис можна позначити запальність та довірливість дівчини. Може легко потрапити під поганий вплив. Часом Валентина буває нав'язливою та надто балакучою, завжди підтримає обмін плітками та чутками, але водночас проста і легка у спілкуванні, працьовита. Хитра, що часто йде лише на користь. Зазвичай обирає професії, пов'язані із соціальною активністю: продавець, офіціант, диспетчер, медсестра, санітарка. Також вона може стати добрим лікарем, учителем, непоганою актрисою.

Валентина має міцне здоров'я. Власниця імені має високий енергетичний потенціал. Вона витривала, але через відсутність проблем Валя часто не стежить за власним здоров'ям, що виливається у серйозні неприємності.

День ангела імені – 8 січня, 23 лютого, 29 липня.

Відомі особи, які прославили ім'я: біатлоністка Валентина Семеренко, політик Валентина Семенюк-Самсоненко, співачка Валентина Крупіна.

Популярні імена
Більше імен на літеру В