Значення імені Зінаїда: характер, доля, сумісність

Зінаїда – ім’я давньогрецького походження. Етимологи стверджують, що ім’я походить від сполучення слів “Зена” (назва античного бога Зевса) і “идос” (нащадок). Донька володаря богів Зевса. Є думка, що спочатку ім’я було чоловічим – Зинаид, а згодом стало жіночим. Відомо, що ім’я на Русі з’явилося ще до зародження християнства. У святцях згадується Свята мучениця Зінаїда Тарсийская, сестра апостола Павла, вона зцілювала хворих ім’ям Христовим, за це ідолопоклонниками була забита камінням. Завдяки їй багато язичників прийняли християнську віру. Скорочені і пестливі форми імені: Зіна, Зіня, Зиночка, Зіночка, Зінушка, Зінуля, Зінуся, Зінаша, Іна, Іночка.

Зінаїда росте зарозумілою та холодною дівчинкою. Вона любить батьків і цінує, але не завжди слухняна. Їх обов’язкова завдання – прищепити дівчинці, що не весь світ крутиться навколо неї. В школі в усьому прагне бути першою, відмінно вчиться, може закінчити школу з медаллю, допомагає вчителям, навіть десь підлещуючись перед ними, має гарну пам’ять. Зінаїда любить подавати приклад своїм однокласникам. Одна з головних якостей носія цього імені – честолюбство. Зінаїда завжди точно знає, що їй потрібно і як цього домогтися.

Зінаїда не проти попліткувати. Сперечатися із нею не варто. Найкращий спосіб вирішити розбіжності – це піти на компроміс, поступитися їй і пам’ятати, що ви хочете зберегти з нею добрі стосунки. Зінаїда може стати бухгалтером або фармацевтом. Але вона буде суворою і галасливою вчителькою..

Зінаїда не зацікавлена в швидкоплинних романах і хоче тільки серйозних стосунків. Вона шукає кохання, відданість, розуміння і підтримку. Пошук супутника життя займе час, через її список вимог. Зінаїда – лідер сім’ї. З віком вона стає більш люблячою та ніжною і знає, коли краще помовчати. Хороша домогосподарка, добре та смачно готує.

День ангела імені -17 січня, 20 червня, 5 липня, 10 і 24 жовтня.

Популярні імена
Більше імен на літеру З