Значення імені Зіновій: характер, доля, сумісність

Зіновій - народжений від Зевса (давньогрецького). Зевс - верховний бог давньогрецького Олімпу, повелитель богів і людей. Назва зустрічається нечасто, але існує в сільській місцевості і в місті.
Зодіак імені: Скорпіон.
Планета: Плутон.
Колір назви: жовтий.
Камінь-талісман: Корал.
Сприятливі рослини: каштан, гвоздика.
Щасливий день: вівторок.
Щаслива пора року: осінь.
Основні особливості: інсайт.

ІМЕНИНИ, СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ

Зіновій, Святий мученик, 12 листопада (30 жовтня).
За милосердя і святе життя Господь нагородив Зіновія даром зцілення від різних хвороб.
Коли імператор Діоклетіан (284-305) почав гоніння на християн, єпископ Зіновій першим був схоплений і відданий під суд правителю Лисясу. Лисій запропонував вибір - жити і поклонятися язичницьким богам, смерті якщо не поклонятися. Святий Зіновій залишився вірним Христу. За це він і його сестра зазнали мук і були обезголовлені в 285 році.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

12 листопада - Зіновій-синичник. Синичкінське свято: прилітають зимові птахи: синиці, щиглики, снігурі, сойки, чечітки, омелюхи і т.д. Птах маленька, і навіть те свято пам'ятає.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

З дитинства У Зяма чудова пам'ять, він дуже уважний - все чув і все зрозумів. Зяма кілька хитрий і хитрий.
Дорослий Зіновій відрізняється високою інтуїцією і багатою уявою. Виключно розумна і розумна людина, легко орієнтується в російській і зарубіжній літературі, різних течіях сучасності, знає безліч віршів, любить шахи. Зіновій артистичний, з гострим почуттям гумору. Він може бути художником, театральним художником, модельєром, педагогом, мати інші гуманітарні професії.
Зіновій дуже вразливий і збудливий, з ним не завжди легко спілкуватися. З ним важко дружити, він часто не об'єктивний, думає, що його не розуміють, не цінують. Зіновій може бути злопам'ятним і злопам'ятним. А розплатитися з кривдником він може через багато років, коли він давно все забув і не чекає підступу. І все ж у нього є друзі, справжній і вірний, що прощає Зіновію його раптову холодність, їдку іронію.
Зіновій вміє бути співчутливим, він сприйнятливий до чужої біди, маючи великі зв'язки, він просто радий допомогти вирішити будь-яку проблему.
Зіновій сексуальний, темпераментний, рухливий і активний. Він любить жінок і охоче має справи. Він одружується один раз, але в плані вірності він не бездоганний, але любить дружину. Сім'я для нього важлива. Він піклується про її добробут, любить красиві і комфортні речі. Він не допомагає дружині в господарстві, він вважає, що його справа - заробляти гроші, йому відносно легко. Його найкраща дружина - Анна, Любов, Марія, Наталія, Поліна, Тамара.
По батькові: Зіновійович, Зіновійович, Зіновіївна, Зінов'ївна.

Популярні імена

Більше імен на літеру З