Значення імені Захар: характер, доля, сумісність

Захар - пам'ять Господня (іврит).
Зодіак імені: Діва.
Планета: Меркурій.
Колір: червоний.
Камінь-талісман: жовтий сапфір.
Сприятливі рослини: каштан, мак.
Щасливий день: середа.
Щасливий сезон: літо.
Основні риси: динамічність, успішність.

ІМЕНИНИ, ПОКРОВИТЕЛІ СВЯТИХ

Захарія Печерський, піст, у Дальніх (Феодосійських) печерах, 6 квітня (24 березня), 10 вересня (28 серпня).
Захарія Праведний, священик, пророк, батько святого Іоанна Хрестителя, 18 (5) вересня.
Захарія Серпоносець, пророк, з дванадцяти малих пророків, 21 (8) лютого.
Він був покликаний з юних років до пророчого служіння і став «глядачем видінь світу.» Він описав свої видіння в книзі, а там, за 500 років до народження Христа, описав вхід Господа в Єрусалим в сонце, про те, як його зрадять за 30 шматків срібла і що ці гроші підуть на покупку землі у гончаря. що тепер, як відомо, було зроблено Юдою. Захарія докладно писав про Розп'яття Христове, про те, що послідувало за ним, про майбутнє розсіяння учнів Месії в різних країнах.
Своїм прізвиськом «серпоносець» Захарія зобов'язаний одному з отриманих ним одкровень, в якому він побачив летить по повітрю сувій, що вигинається, як загрозливий серп.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

6 квітня на Захарі Печерський, якщо ніч тепла, то весна буде дружньою.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Захарк схожий на батька. Він володіє даром наслідування, він копіює їх звички і звички. В основному, він тихий і спокійна дитина, слухняний і розумний. Він любить збирати і розбирати конструктор.
У дорослого Захара така ж тяга до техніки. У нього практичний склад розуму, хороші здібності, йому пощастило - все це дозволяє Захару швидко і міцно встати на ноги. Серйозність, цілеспрямованість, акуратність в роботі сприяють його кар'єрі. Правда, бути високим начальником він не прагне, його цілком влаштовує місце керівника групи інженерів. Спокійна впевненість Захара в собі і в справедливому порядку світу захищає його від зайвих амбіцій і переживань.
Захар обдарований великою добротою і широкою натурою. До нього тягнуться люди, але не кожен може стати його другом. Захар дуже вимогливий до друзів: вони повинні бути вірними, вміти прийти на допомогу в будь-який момент. Немає сумнівів, що сам Захар відповідає цим вимогам.
Захар одружується досить пізно і частіше за жінку з дитиною. Свого часу вона звернулася до нього за співчуттям і знайшла її. У сім'ї Захар - безперечний керівник, він керує господарством, сам контролює витрати, перевіряє уроки дітей, ходить на батьківські збори. Він не дуже вимогливий, хіба що сварливий, любить читати мораль.
Захар майже не п'є, любить спокійні розмови за столом, мелодраматичні та історичні фільми, любить виходити на природу всією сім'єю. Захар не схильний до зрад і довіряє дружині. До кінця життя він шанує батьків, піклується про них.
Захар буде щасливий з жінкою на ім'я Анна, Ада, Валентина, Віра, Глафіра, Ірина, Любов, Надія, Наталя, Ольга або Поліна.
По батькові: Захарович, Захарівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру З