Значення імені Злата: характер, доля, сумісність

Злата - ім'я виникло в Чехії серед євреїв-ашкеназів, які згодом стали мешкати і на слов'янських землях, хоча багато хто вважає його родоначальниками саме слов'ян. Звучало як "Злате", що перекладається як "золота".

Злата - це спокійна людина, що відрізняється добротою та жіночністю. Незважаючи на її серйозність, вона довірлива і до останнього не може повірити в обман, якщо такий трапляється. У неї дуже багато товаришів через її магнетичну енергетику та вміння робити з життя свято. Все, чого вона торкається і має відношення, стає краще. У неї завжди затишно вдома, вона гарно одягається і до всього підходить творчо. На свої задуми вона не витрачає багато грошей, при цьому виходить чудовий результат.

Посидючість - не її коник, вона схильна змінювати обстановку, тому любить подорожувати. Намагається завжди забезпечити собі якісне проведення часу.

До роботи Злата ставиться відповідально, але не прагне зривати зірки. Її не дуже цікавить кар'єра, хоча матеріальне благополуччя - одна з цінностей. Власниці цього імені реалізують себе у творчості та на естраді. У колективі поводяться, як риби у воді, привносячи до спільної справи креативні пропозиції. Вони можуть часто змінювати роботу, підшукуючи те місце, де їм буде цікаво, і де зможуть реалізуватися.

Зі створенням родини Злата не поспішає. Вона не обділена увагою чоловіків, тому може дозволити собі перебирати і вибирати найбільш підходящу кандидатуру. Не на останньому місці у неї в чоловікові стоїть матеріальний добробут. Вона шукає справжнє кохання та принца на білому коні, тому нерідко виходить заміж у зрілому віці. З легкістю поєднує роль ідеальної господині та супер-мами, а також дружини, яка не дасть нудьгувати.

Легка енергетика не дає розвиватись проблемам зі здоров'ям. Дівчина легко переносить дрібні неполадки в організмі, які рідко переростають в ускладнення. Слабким місцем може бути шлунково-кишкова система. Їй треба приділяти увагу з дитинства, а в зрілому віці робити періодичні детокси та розвантажувальні дні.

Злата - справжнє золото, що поєднує в собі жіночність, працьовитість та активність. Бажана персона в будь-якій компанії та улюблениця чоловіків, яка знає ціну собі та цього життя.

Злата – одне з небагатьох слов'янських імен у православних святцях. Іменини – 26 жовтня, 31 жовтня.

Популярні імена
Більше імен на літеру З