Значення імені Єлизавета: характер, доля, сумісність

Єлизавета - має цікаву та довгу історію у понад дві тисячі років. Це ім'я мало успіх у царських осіб. Має давньоєврейське походження. Раніше звучало як "Елішева", що означає "шанує Бога", "присягається Богу".

У скороченні звучить як "Ліза", "Вета".

Ім'я "Єлизавета" характеризує життєрадісну, активну та легку на піднесення представницю жіночої статі. Вона швидко встановлює контакт з людьми і легко входить до них у довіру. Жінки з цим ім'ям дуже добрі і м'якосерді, вони вміють співчувати і часом переживають чужі проблеми, як свої власні. Вони не відрізняються особливим потягом до пізнання, але з старанністю виконують усе, за що беруться.

Часто це суперечливі натури, які здаються дуже легкими та відкритими, але насправді всередині них вирує вулкан пристрастей. Їм властива часта зміна настроїв, вони нерідко впадають у крайнощі. Ці натури вразливі, довго тануть образи, часом не прощаючи їх людям зовсім.

Лізи - товариські жінки. Комуніцювати – це їхня стихія. Вони часто знаходять себе у громадській роботі, а також тій, де необхідні її людські якості. Серед жінок із цим ім'ям поширені такі професії, як викладачі, медики, соціальні працівники.

Нестандартний та суперечливий характер представниць слабкої статі з цим ім'ям часто стає перешкодою для створення міцного та довгого союзу з чоловіками. Коли їм вдається знайти партнера, вони оберігають свою сім'ю і віддаються їй не менше, ніж комунікацій в інших сферах. У сім'ї з Єлизаветою ніколи не нудно: вона до всього підходить із позитивом та креативом. Їй притаманне чудове почуття гумору. Вона є дбайливою мамою та чуйною дружиною, але з легкими дивацтвами. Ці жінки не вміють відпочивати: їм завжди треба бути зайнятими.

Чутливість і вразливість жінок з ім'ям Ліза часто призводить до застою енергії, а за цим може бути надлишок ваги. Їх властиві порушення обміну речовин. Зустрічаються серед цих осіб проблеми із щитовидною залозою та гормональні порушення. За цими змінами краще стежити з раннього дитинства.

Єлизавета – суперечлива натура, яка лише на перший погляд здається відкритою світові. Вона товариська і комунікабельна, але всередині неї часто вирує ураган емоцій. Весела і чуйна, добра і вразлива. Відмінна мати і загадкова дружина, з якою навряд чи можна скучити.

Популярні імена
Більше імен на літеру Є