Значення імені Єгор: характер, доля, сумісність

Єгор - видозмінена форма імені Георгій, що означає "хлібороб". Коротка форма імені: Єгорка, Гора, Горя, Жора, Егон, Егоша, Гоша, Гошуня, Єгунов, Гуня, Гога.

У дитинстві Єгор старанний і працьовитий. Учиться добре, але можуть бути конфлікти з якою-небудь учителькою, що не сподобалася. У такій ситуації, оскільки Єгорові властиві впертість і недовірливість, найкраще перевести хлопчика в іншу школу. У характері можна виділити працьовитість і старанність. Крім цього Єгором нерідко опановує одержимість до якої-небудь справи. Він завжди намагається бути відвертим по відношенню до оточуючих його людей. У таких справах людини переважає порядок. У Єгора завжди є шанси домогтися успіху в житті. Головним його завданням буде зуміти зберегти і примножити свої результати.

Має гарні ділові якості, здатний правильно оцінити обстановку й знайти вихід зі скрутного стану. Такі чоловіки досить амбітні, а це значить, здорові амбіції разом з вродженою працьовитістю здатні підняти Єгора на вершину кар'єрних сходів. Якщо мета має велике значення, то готовий до ризику. Такий підхід нерідко допомагає йому стати справжнім переможцем. Труднощі та невдачі на шляху підйому кар'єрними сходами Єгора не зупинять. Колеги цінують його за принциповість, обов'язковість та цілеспрямованість. Якщо Єгор буде начальником, то не виключено, що він подовгу буде вичитувати своїх підлеглих за будь-які вчинки.

Для такої людини як Єгор дружина і діти дуже важливі. Найчастіше лідером в його сім'ї стає саме дружина, але думка Єгора залишається вирішальною в серйозних питаннях. Гармонія у взаєминах з дружиною має для нього величезне значення. Тільки в таких сімейних відносинах він зможе бути дійсно щасливий. Зі своїми дітьми Єгор може бути суворим, якщо цього вимагає ситуація.

День ангела імені - 6 травня, 9 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Є