Значення імені Євгенія: характер, доля, сумісність

Євгенія – це жіноче ім'я давньогрецького походження. Дане ім'я є похідним від чоловічого імені Євген. Значення в обох однакове - "високо народжені", "представники шляхетного роду". Зменшувально-пестливі та скорочені форми імені Євгена: Жека, Женя, Єва, Єня, Женюшка, Женюша, Євгеша, Євгешка.

Власниця імені Євгена з дитинства росте спокійною, поступливою, вольовою та активною дівчинкою. Комунікабельна, легко знаходить друзів та приємну компанію, хоча найбільше їй подобається проводити час на самоті. Часто конфліктує з однокласниками та однолітками, особливо у підліткові роки. Дівчинка ненавидить брехню та лицемірство. Найчастіше конфлікти спалахують саме на цьому ґрунті. Женя – вірний товариш. Чуйна і справедлива, вона завжди готова прийти на допомогу не шкодуючи себе, але вимагає такої ж віддачі. Дівчинка копітка і працьовита, послідовна і посидюча. Ці риси характеру позитивно впливають на успіхи у навчанні. У школі володарка імені радує викладачів та батьків добрими результатами навчання. Її оцінки не ідеальні, але вона щосили намагається і завжди заслуговує на похвалу від педагогів. Вміє досягати добрих результатів.

У підліткові роки з батьками у Євгенії конфліктів немає. Любить літературу, з раннього дитинства починає читати книжки. Цей фактор, як і наявність творчих задатків, допоможуть у майбутньому досягти непоганих успіхів у написанні власних творів.

Доросла Євгенія суперечлива особистість. Одночасно може бути приємною, ніжною та колючою, як кактус. Найчастіше такі дівчата вперті й уразливі, проте справжнього ставлення, як і негативних емоцій, співрозмовнику не показують. Завдяки своїй стриманості є медіатором у суперечках та конфліктах. Власниця імені Євгена у будь-якій справі просто незамінна за своїх якостей. Пунктуальна, нестандартно мислить, може здивувати оточуючих абсолютно несподіваним вчинком. Найчастіше такі дівчата стають лікарями, юристами, займаються наукою. Також варто сказати, що з дитинства вона досить економно та відповідально ставиться до грошей.

Здоров'я дівчинки Євгенії стабільно хороше, особливо виражених проблем немає. Хіба що з віком є ризик виникнення проблем із серцем та судинами, але заняття спортом та пильна увага до власного здоров'я допоможуть вирішити цю проблему.

День ангела – святі з ім'ям Євгенія шануються 3 рази: 6 січня, 18 січня, 1 серпня.

Відомі особи, які прославили ім'я Жені: романістка Євгенія Йон, флейтистка Євгена Цукерман, австрійська імператриця Євгенія Амалія Віттельбахська.

Популярні імена
Більше імен на літеру Є