Значення імені Єсенія: характер, доля, сумісність

Єсенія – існує кілька версій походження цього екзотичного жіночого імені. Латинською Єсенія позначає назву квітки, що росте в країнах латинської Америки. Тюркська теорія розповідає про походження імені від кореня слова “ісан”, що у перекладі означає “живий”, “здоровий”. Ім'я досить рідкісне у місті, а в селах шанс зустріти володарку цього імені – раз на мільйон. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Єсенія: Сеня, Сенька, Еся, Яся, Сенечка, Ясенька, Єсечка, Асечка.

У дитинстві Єсенія має приємний характер. Дівчинка добра, доброзичлива, життєрадісна. З раннього віку любить підкреслити свою жіночність та ніжність. Багато в чому бере приклад з мами, вона для дівчинки є еталоном краси. Для неї не буде проблемою знайти коло спілкування, однолітки її люблять і поважають, тому володарка імені з радістю ходить до дитячого садка та школи. За всієї притаманної ніжності та ласкавості, Єсенія гостро реагує на несправедливість, часто втручається у конфлікти та захищає слабку сторону, ця риса не зникне у дівчинці та у дорослому житті. Варто відзначити, що володарка імені здатна на досить безрозсудні вчинки, які можуть нашкодити не тільки їй, а й оточуючим, але такі вчинки часто вона робить не зі зла, а лише з добрими намірами. У школі Єсенія вчиться добре. Навчання їй легко дається, чим тішить своїх батьків, для них це справжній подарунок долі. З великим задоволенням і прагненням відвідує різноманітні гуртки, секції, позаурочні заняття. Вищенаписана характеристика нерозсудливості у шкільні роки переростає у мінливість. Якщо батьки з дитинства так і не змогли змінити цю якість, вона може відіграти ключову негативну роль у багатьох аспектах життя у майбутньому дівчини.

У дорослому житті дівчина з такими здібностями може вибрати творчість, професії в галузі точних наук, або пов'язані із соціальною активністю. Своїми лагідними рисами характеру швидко завойовує любов і симпатію серед колег на роботі, особливою увагою користується з боку чоловіків, проте зайва м'якість, на жаль, не допоможе досягти Єсенії високого кар'єрного зростання.

Здоров'я у дівчинки Єсенії гарне, вона активна, але в міру. Любить танці, охоче відвідує уроки фізкультури у школі, їй подобається ходити у спортивні секції чи просто тренуватися.

День янгола – 6 лютого.

Популярні імена
Більше імен на літеру Є