Значення імені Євген: характер, доля, сумісність

Євген – гарне давньогрецьке ім'я, похідне від слова "Еугеніос", що в перекладі означає "шляхетний", "знатний". Це ім'я отримало велику популярність і визнання всього кілька століть тому в елітних станах, дворянському середовищі. Нині ситуація не змінилася. Ім'я входить до топ-10 найпоширеніших імен серед слов'ян. Французька співзвучна форма Ежен була дуже популярною серед королів або інших представників благородного стану. Ім'я Євген має жіночу форму - Євгенія, а велика кількість скорочень і зменшувально-пестливих форм перегукуються між собою: Женя, Женька, Жека, Женек, Джек, Джексон, Геня, Геша.

Маленький Женя – гордість та радість батьків. Він радуватиме своєю слухняністю, живим розумом, активністю, простотою у спілкуванні, добротою. Неконфліктний, намагається всі нерозуміння залагодити мирним шляхом. Працьовитий, у школі навчається добре, приємно дивує викладачів винахідливістю, добрими манерами, здібностями до вивчення точних наук таких, як логіка, математика та фізика. У вивченні предметів їм рухає завзятість та наполегливість. Любить ходити в різні гуртки та секції. З мінусів можна вказати малодушність, інертність у критичних ситуаціях, ступор, невміння сконцентрувати увагу на головному. В одній ситуації він твердий і впертий, а в іншій може опустити руки. Батькам важливо вміти правильно підтримати хлопчика, щоб у майбутньому його малодушність стала вирішальним чинником, причиною багатьох можливих невдач.

Євген у дорослому житті самостійний, незалежний, педантичний. Справжній максималіст і перфекціоніст, вимогливий не тільки до себе, а й до людей, що оточують його, що не завжди всім подобається. Незважаючи на складний характер, власник імені Євген є затребуваним працівником, справжнім фахівцем своєї професії, який знає всі її тонкощі та численні аспекти. Професію вибирає не з дитячої захопленості, а із сухої раціональності та прагматичності. Варто зазначити, що не всім чоловікам, які мають ім'я Євген, вдається побудувати успішну кар'єру.

Здоров'я у Жені міцне, проте будь-який стрес надовго виводить із рівноваги пасивного та флегматичного чоловіка. Від цього страждає нервова та імунна системи. Батькам необхідно бути особливо уважними до настрою Євгена, та його можливих переживань.

День янгола імені Євген – 6 січня.

Відомі особи, які прославили ім'я: бізнесмен та політик Євген Щербань, військовий та політичний діяч, полковник Армії УНР Євген Коновалець, футболіст Євген Шмаков, композитор Євген Хмара, шеф-кухар Євген Клопотенко.

Популярні імена
Більше імен на літеру Є