Значення імені Юрій: характер, доля, сумісність

Юрій – це форма імені, похідна від Георгія. Історики стверджують, що з прийняттям християнства багато імен вимовлялися різними мовами по-різному, тому й утворювалися такі їхні співзвучні форми. Також деякі імена не вважалися світською формою, а замість них використовувалися інші. Не стало винятком і "Юрій" – світська форма імені "Георгія". У XIX столітті воно стало самостійним і отримало позначення "землероб". У зменшувальній формі звучить як "Юрій", "Юрчик", "Юрік", "Рюрік".

Серйозність та врівноваженість – головні риси цих чоловіків. Їх важко вивести із себе і вони рідко виявляють свої емоції. Здаються старшими за свої роки, до них часто звертаються за порадою. Юрії - порядні люди і рідко згортають зі шляху, їм нехарактерні шкідливі звички. Вони змалку тягнуться до спорту і фізично розвинені. У навчанні, як і спорті, вони процвітають, оскільки до всього ставляться відповідально і старанно. До них тягнуться люди і часто мимоволі стають лідерами.

Юра живе без метушні і намагається захистити себе від неспокійних людей. Він вибудовує своє життя у спокійному темпі, продумуючи все наперед і плануючи завтрашній день. Чоловік із цим ім'ям працьовитий та посидливий. Це допомагає бути добрим працівником і мати високий дохід. З колегами він уживається добре та є командним гравцем. Йому більше підходять технічні професії та робота руками.

Юрії – однолюби і обожнюють свою другу половинку до кінця своїх днів. Вони чудові сім'янини, хоча одружуються досить пізно, розуміючи, що шлюб - це відповідальний крок, до якого потрібно бути готовим морально та матеріально. Вони господарські і беруть на себе всю " чоловічу складову " сім'ї. Дуже люблять дітей як своїх, так і чужих.

Юрій завжди намагається все робити правильно і турбота про свій організм – не виняток. Спортивність допомагає підтримувати здоров'я на належному рівні. Хворіє рідко, але не виключені проблеми із зором. Іноді можуть турбувати мегрені через зайву зосередженість та постійне обмірковування майбутнього.

Юрій – втілення спокою та розважливості. Розумний і працелюбний чоловік, який відповідально ставиться до роботи, сім'ї та проблем оточуючих. Завжди може дати мудру пораду та підтримати. У силу своєї цілеспрямованості та любові до роботи найчастіше заможний і вміє розпоряджатися своїм бюджетом.

Іменини Юрія (Георгія) відзначають кілька разів на рік, але найбільш значущим вважається день ушанування святого Юрія Змієборця — день його пам'яті за церковним календарем відзначається 6 травня. Також Юрія Поборника відзначається 11 листопада.

Популярні імена
Більше імен на літеру Ю