Значення імені Юлій: характер, доля, сумісність

Юлій - людина з роду Юліїв (лат.).
Зодіак імені: Водолій.
Планета: Сатурн.
Колір: фіолетовий.
Камінь-талісман: лазурит.
Сприятлива рослина: лавр, тюльпан.
Покровитель імені: печатка.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Основні риси: енергійність, сильна воля.

ІМЕНИНИ, СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ

Юліан, Святий мученик, 19 (6) лютого. Жив в III столітті, був лікарем, за ім'я Христа був закатований в 312 році.
Юліан Тарсійський, святий мученик, 4 липня (21 червня). Святий Юліан народився в Малій Азії; його батько був язичницьким сенатором, а мати - благочестивою християнкою. Після смерті чоловіка мати переїхала в місто Таре, де хрестила сина і виховувала його в глибокому благочесті.
Коли святому виповнилося 18 років, почалися гоніння на християн при Діоклетіані (284-305). Серед інших святий Юліан потрапив у полон; але мати не покидала сина і всюди йшла за ним, молячись, щоб Господь зміцнив його. Коли святого Юліана віддали під суд, губернатор спочатку наказав відрізати ноги матері; Але і тоді юнак залишався непохитним. Нарешті його зашили в мішок, наповнений піском і отруйними зміями, і кинули в море.
Тіло святого Юліана було викинуто на берег поблизу Олександрії і з честю поховано благочестивою християнкою.
Юлій, преподобний, 4 липня (21 червня).
Він жив у п'ятому столітті і поширював віру Христа серед язичників. Він руйнував язичницькі храми, будував замість них християнські.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Якщо в Юліанський день, 4 липня, лебеді кричали ввечері, то завтра піде дощ.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Маленький Юлик дуже винахідливий, любить різноманітні конструктори, зайнятий ними годинами. У нього рано розвиваються здібності до музики, танців, якщо вони розвинені, не виключено, що він буде займатися цим професійно.
Юлик - дуже енергійний, але вразливий і образливий хлопчик. Любить грати з дітьми, з ними він спокійний.
У школі Юлик вчиться добре, він лідер по класу, ініціатор всіх подій, у нього чудова уява, почуття гумору. Він займається багатьма видами спорту, часто капітан футбольної команди, організовує змагання, шукає призи. Його постійно оточують друзі, підкоряючись йому беззастережно. Юлик не терпить критики, він нікому її не підпускає.
Дорослий Юлій сміливий, винахідливий у будь-яких ситуаціях. У нього сильна воля, але він проявляє її в певні моменти. Він образливий, гордий і володіє даром переконання. Він працює в сфері економіки, медицини, може стати хорошим політиком. Юлій практичний, особливо в фінансових питаннях, не здатний на необдумані вчинки. У Юліуса хороша пам'ять, яскрава уява, він артистичний. Може бути музикантом, композитором. Любить подорожі, очолює групи туристів. Він ставиться до людей прихильно, але вміє стояти на своєму. Якщо у Юлія чималі амбіції, він вважає за краще називати себе Юліаном.
Юлій - лицар-чоловік, готовий служити своїй дамі серця. Він чуйний і в будь-який момент кидається їй на допомогу. Сувора мораль Юліуса часто ускладнює йому життя. Юлій дуже сексуальний, але сором'язливість його зупиняє, він вміє стримувати себе. Юлій - одноклубник, але він не знаходить свого єдиного відразу, найчастіше в щасливому шлюбі він виявляється з другої спроби. Йому потрібно, щоб дружина ділила його інтереси: любов до подорожей, безліч друзів, товариські застілля, веселощі, з танцями, піснями під гітару, жартами, походами на стадіон, «вболівання» з ним за одну команду. Він любить дітей, але турботи про них, домашні справи перекладає на свекруху, живе з нею в одному будинку.
По батькові: Юлійович, Юлійович, Юліївна, Юліївна.

Популярні імена
Більше імен на літеру Ю