Значення імені Поліна: характер, доля, сумісність

Поліна – жіноче латинське ім'я французького походження. Форма французького чоловічого імені Поль (“Paul”, “paulus” - у перекладі означає “малюк”, “маленький”, “малесенький”). Є і теорія походження імені як короткої форми давньогрецького жіночого імені Апполінарія. Ім'я досить звичайне, старе, але зустрічається дуже рідко, що надає йому шарму. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Поліна: Поля, Полька, Поллі, Полюся, Полінка, Поліночка, Полюшка.

Маленька Поліна росте чарівною дівчинкою з властивою їй живим, яскравим характером, безпосередністю, чуйністю та слухняністю. Дівчинка привітна, неконфліктна, їй не важко знайти собі подружок, проте замість компанії вона більше воліє усамітнення разом з книгою, музичним інструментом, фарбами і мольбертом. Батькам рекомендується звернути та вчасно підтримати творчі старання юного обдарування. Намагається йти в ногу з часом, гарне сприйняття допомагає завжди виглядати неперевершено. Терпляче зносить всі невдачі та шторми долі, стримана та оптимістична, щиро радіє малим успіхам, але не забуває і про головну поставлену мету. У школі Поліна навчається стабільно добре. Найбільше вона любить точні науки і непогано в них знається завдяки аналітичному складу розуму. Тяга до творчості та рання емоційна зрілість служать їй як опора для гарного розуміння гуманітарних предметів. Для успішного навчання Поліні важливо саме розуміти предмет, а не знати його тонкощі. Підтримка батьків і викладачів допоможуть володарці імені досягти величезних успіхів.

Доросла Поліна – приваблива, комунікабельна, горда дівчина. Буває холодна і задумлива, тому здається неприступною, схильна до надмірної самокритики. Ощадливість, пильність і цілеспрямованість служать основними рушійними силами кар'єрного pocту Поліни.

Здоров'я у володарки імені Поліна досить слабке. Надмірно схильна до застуд, тому потрібно уважно підбирати місце проживання та стежити за мікрокліматом.

День янгола Поліни – 18 січня.

Відомі особи, які прославили ім'я Поліна: композитор Поліна Віардо-Гарсія, актриса Поліна Куманченко, актриса Поліна Василіна.

Популярні імена

Більше імен на літеру П