Значення імені Петро: характер, доля, сумісність

Петро - чоловіче ім'я давньогрецького походження. У перекладі означає "скеля", "камінь". Ім'я популярне серед слов'янських народів, оскільки його носив один із дванадцяти апостолів. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Петя, Петро, Петрик, Петрушка, Петечка, Петруся, Петенька.

Маленький Петя – великий бешкетник, активна і надзвичайно імпульсивна дитина. Непередбачуваний і віроломний малюк перетворює виховання на справжнє випробування для своїх батьків. Любить фантазувати, часом його складно повернути на Землю навіть у критичні моменти, що лише надає більше труднощів батькам у вихованні. Саме від виховання батьків і залежить характер Петі у дорослому житті. Він може бути абсолютно різною людиною.

У школі Петя хоч і допитливий підліток, але дитячі пустощі створюють проблеми для успішного навчання та засвоєння матеріалу. Добре розвинена фантазія хлопчика допоможе йому досягти успіхів у творчості. Має талант письменника, вигадника різноманітних історій.

Дорослий Петя незалежний і гордий. Прямолінійний, тому майже не має друзів. Петра легко образити, але згодом він навчиться приймати людей з усіма їхніми недоліками. Великий ідеаліст майже ніколи не упокорюється з невдачами в житті. Своїх друзів та сім'ю відбирає довго та ретельно, порівнюючи їх із власними надуманими ідеалами. Він буває надто імпульсивним, войовничим, проте заспокоюється так само швидко, як і спалахує. Петро відрізняється високим чуттям та інтелектом. Має аналітичний склад розуму, тому нерідко обирає такі професії, як математик, архітектор, діяч науки, військовий, економіст. Але не варто забувати і про творчі задатки, з нього виходить чудовий автор різноманітних творів, контентмейкер, журналіст.

Здоров'я у Петі досить гарне. Рідко хворіє навіть на звичайні застуди, не кажучи про серйозні захворювання, проте виявляє велику схильність до негативних звичок, що шкодять здоров'ю. Батькам бажано звернути пильну увагу на таку особливість.

День ангела імені – 12 липня, 8 липня, 25 червня.

Відомі особи, які прославили ім'я: дипломат Петро Ічко, історик-медієвіст Петро Толочко, 5 президент України Петро Порошенко.

Популярні імена

Більше імен на літеру П