Значення імені Платон: характер, доля, сумісність

Платон - ім’я виникло в Стародавній Греції і поширилося в Європі.Його носили багато єпископів у православній церкві. Короткі форми -Тоша, Платоша, Тоха.

Ім'я Платон означає хлопчика з широкими плечима, міцним здоров'ям і витривалістю. Платон розвинений більше за свій вік. На нього більше враження справляє його спілкування зі старшими - йому нудно і нецікаво з однокласниками. Він хоче навчитися у дорослих усього, чого не знав або не вмів до певного часу.Маленький Платон володіє деякими поганими якостями, такими як егоїзм і самозакоханість. Ця дитина абсолютно не виносить критики. Він кричить і влаштовує істерики, щоб показати, що дійсно найкращий. Це не тільки збиває з пантелику його батьків, а й унеможливлює спілкування Платона з іншими дітьми.

У Тоші мало друзів, але вони вірні та віддані. Хлопець любить тварин, піклується про свою сім'ю і друзів, поважає літніх людей. Він щедрий і великодушний. Однак не завжди уважний. І цьому є пояснення. Платон настільки задумливий, що мимоволі закривається від світу.

Працьовитість і наполегливість лежать в основі роботи Платона. У його науковій, викладацькій та дослідницькій діяльності успіх не приходить відразу. Труднощі також виникають через складність і прямолінійність його характеру. Власник цього імені - філософ, а не кар'єрист. У суспільстві, де панують зарозумілість і лицемірство, такій людині важко досягти професійних висот. Він не відвертається від начальства, але йне шукає колективного спілкування. Колеги поважаютьйого за врівноважений характер, допитливість, людяність і доброту.

Як тільки Платон відчуває тепло і довіру до дівчини - одружується з нею. Ця пристрасть із часом мине. Але щойно в сім'ї народжується дитина,сімейна рівновагаповертається. Заради дитини Платон може пожертвувати своєю свободою і обмежити особисті інтереси.

День ангела імені - 1 грудня.

Популярні імена

Більше імен на літеру П