Значення імені Парасковія: характер, доля, сумісність

Прасковія - П'ятниця (давньогрецька). Старе, дуже мелодійне ім'я. Зараз це рідкість.
Зодіак імені: Скорпіон.
Планета: Плутон.
Колір назви: темно-бордовий.
Камінь-талісман: малахіт.
Сприятлива рослина: ракита, льон.
Покровитель імені: білка.
Щасливий день: вівторок.
Щаслива пора року: осінь.
Зменшувально-пестливі форми: Парасковушка. Прося, Проня, Параня,, Пана, Паня, Паша, Паруня.
Основні риси, емоційність, лояльність.

ІМЕНИНИ, ПОКРОВИТЕЛЬКА СВЯТИХ

Параскева Римська, святої мучениці, 8 серпня (26 липня). Постраждала за Христа в II столітті.
Параскева, названа п'ятницею, святою великомученицею, 27 (14) жовтня.
Дочка багатих і благочестивих батьків, які жили в Іконії в Малій Азії. Її батьки завжди особливо шанували день тижня, присвячений пам'яті Страстей Господніх - п'ятницю. За це Бог послав їм в цей самий день тижня дочку, яку назвали ім'ям її народження. П'ятниця - по-грецьки Параскева.
У дитинстві вона втратила матір. Дотримуючись суворої моралі, вона прийняла обітницю цноти і подбала про поширення християнської віри серед спів язичницьких громадян. За це їй був відданий під суд главою регіону, посланий винищувати християн. За відмову приносити в жертву ідолів їй відрубали голову.
Свята Параскева користується особливою повагою в народі, і велика її частина називається п'ятницею.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Свята Параскева П'ятниця завжди користувалася особливою любов'ю і шаною у православного народу. Ікони святої Параскеви особливо шанувалися і прикрашалися нашими предками. Російські іконописці зазвичай зображували мученицю суворим аскетом, високим, з променистим вінком на голові. Параскевие ікони оберігають сімейне благополуччя і щастя.
Параскева - покровителька полів і худоби. У день її пам'яті прийнято приносити в церкву на освячення плоди, які потім зберігаються як святиня до наступного року. Параскеви моляться за збереження худоби від загибелі.
Параскева - цілителька від серйозних недуг, особливо у дітей.
Параскева П'ятниця - свята дитинча, селянські жінки вважають її своєю заступницею, захисницею.
Параскева вважається покровителькою жіночих зимових робіт, в першу чергу пряжі.
У п'ятницю не можна крутитися, можна шити.
Ті, хто багато сміється в п'ятницю, будуть сильно плакати в старості.
Параскева робить ставку на особливі благання до добрих женихів - матері Парасковії, віддайте в шлюб якомога швидше!

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Дівчинка весела, рухлива, життєрадісна. Однак вона дуже засмучується, якщо хтось ненароком образить, в школі через погану оцінку, через те, що подруги ходили в кіно без неї ... Панечку легко заспокоїти, але приводів для хвилювання у неї занадто багато, хоча до неї дуже добре ставляться як студенти, так і викладачі.
Доросла Парасковія - теж дуже вразлива особистість, чутлива, втрачена від найменшої критики. У неї тонка інтуїція і відмінна уява. У неї аналітичний розум і відмінна пам'ять, але не особливо допитлива. Вона любить компанію, швидко пристосовується до будь-якої ситуації, майже не конфліктує, доброзичлива і доброзичлива.
Парасковія намагається нікого не образити, погоджується з усіма на словах, але залишається в його думці.
Прасковія практична, економічна, запаслива. На роботі вона робить хорошу кар'єру економіста або бухгалтера, журналіста або телеведучого. Але головне для неї - бути щасливою в любові. Їй подобаються чоловіки, але їй складно вибрати єдину, вона боїться помилитися, тому що хоче все життя прожити з чоловіком.
Парасковія строго дотримується всіх моральних норм і правил, вірність - її відмітна ознака. Вона дуже віддана друзям, родичам, батькам, не потерпить не тільки задихань на свою адресу, але навіть жартів. Парасковія знає, що ревнує, не потерпить поглядів чоловіка на інших жінок, не кажучи вже про зраду. Параскова дуже нерішуча, заміжня, якщо не швидко вистрибне, що трапляється вкрай рідко, виходить довго і важко.
На щастя, все влаштовано на краще. У Парасковії є свій будинок, спокійний працьовитий чоловік, двоє-троє хлопців. Вдома Парасковія відчуває себе в безпеці, вона, як білка, ховається в своєму дуплі від навколишнього життя, але створює в ньому найсучасніший комфорт.
Свою професійну діяльність заради сім'ї можна залишити без жалю. Щасливий шлюб Парасковії можливий з Олександром, Віктором, Григорієм, Кирилом.

Популярні імена

Більше імен на літеру П