Значення імені Пилип, Філіп: характер, доля, сумісність

Філіп, Пилип - походить від давньогрецького слова "philippos", яке складається з двох частин: "phileo" - "любов" і "hippos" - "кінь". Дослівний переклад - "той, хто любить коней". Інше значення - "той, хто любить їздити верхи". Пилипа також звуть Філіп. Скорочення, зменшувально-пестливі форми: Філя, Пилипко, Пилипчик, Пилипцьо, Пилипок, Пилипець

Пилип постійно шукає уваги та соціального успіху, і впадає в депресію, коли зазнає невдачі, але це триває недовго. Розумний, активний і талановитий, носій імені не надійний у випробуваннях. Філя похмурий і багато плаче. Він боїться відсутності батьків і не хоче спілкуватися з іншими дітьми, з тими, кого зустрічає вперше особливо. Якщо батьки не будуть уважними, він стане розпещеним егоїстом. Філіп може бути жадібним, не віддасть свої іграшки іншим дітям, якщо йому не запропонують реальну заміну. З віком перестає скиглити.

Для дорослого Філіпа важлива економічна ситуація. Під час вибору професії він шукатиме роботу з високою зарплатою. Уважно вислуховує будь-які поради та пропозиції. Вінчутливий і збудливий, боїться контролювати свою вдачу. Він дуже швидко адаптується до ситуації та долає будь-які проблеми.

Ім'я Пилип асоціюється з егоїзмом, марнославством, догматизмом, примхливістю і нестійкістю розуму та настрою. Пилип не дозволить собі відмовити, вимагає того, чого хоче, і намагатиметься домогтися цього будь-якими засобами. Чоловік з цим ім'ям можебути задумливим і дратівливим на людях,спокійним вдома.

Філіп цінує в жінці м'якість і покірність. Він рідко змінює партнерів і щиро піклується про своїх близьких. У коханні він одружується або занадто рано, або занадто пізно. Філіп ревнивий, скупий і жадібний. Він вимогливий і самозакоханий, що може кинути важку тінь на сімейні стосунки. Він вибирає ніжну, добру жінку, яка готова безкорисливо служити йому. Вінлюбить проводити здітьми вільний час. Він близький до батьків своєї дружини.

День ангела імені - 22 січня.

Популярні імена
Більше імен на літеру П