Значення імені Павло: характер, доля, сумісність

Павло – ім'я прийшло до нас з латинської мови. Вчені вважають, що воно є похідною формою латинського слова "paulus", що означає "малий", "невеликий". Справжню популярність ім'я набуло після прийняття християнства в Римській імперії та пов'язане з апостолом Павлом. Ім'я завжди було популярним серед слов'янських народів, воно є досить модним і в сучасності. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Паша, Пашка, Паха, Павлик, Павлуша, Пашенька, Пашуня.

У дитинстві Паша тішить батьків своїм чудовим характером. Він добродушний та покірний хлопчик. У своєму послуху іноді заходить настільки далеко, що обмежує в витівках своїх друзів. Іноді на цьому ґрунті між ними спалахують конфлікти, але ненадовго хлопчик досить миролюбний і всі конфлікти вирішує без застосування сили. Росте добрим і співчутливим, чітко відокремлює добро і зло. В навчанні дуже наполегливий, хоч і вчиться доволі середньо. Не можна сказати, що він має всі необхідні якості для хорошого навчання, але саме ця наполегливість допомагає йому бути на висоті в плані навчання серед своїх однокласників.

Дорослий Паша так само добрий і чуйний, як у дитинстві. Ці привабливі риси допомагають йому знаходити компанію, ставати улюбленцем колег і керівників. Він вважає своїм обов'язком заступатися за слабих, шукати справедливість, хоч його самого не завжди можна назвати справедливим. У будь-якій ситуації намагається знайти для себе вигоду, в цьому проявляється його корисливість, яку він намагається приховати. У нього досить спокійна і тверда думка про життя. Категоричний, не любить заперечень. У дорослого Павла добре розвинена фантазія. Як і в дитинстві, він має чудову пам'ять й інтуїцію. Може, не розбираючись у тонкощах справи, знайти приховані підводні камені. Таку людину залучають професії, пов'язані з наукою, вивченням мов, ораторським мистецтвом, політикою. Павло досить довго не може визначитися з професією, але зрозумівши, що йому потрібно, він ніколи не змінить свого рішення. Власник імені Павло може стати добрим юристом чи адвокатом, журналістом, філософом.

Здоров'я у Павла міцне, без слабких місць.

День ангела імені – 15 січня, 8 лютого, 23 лютого, 16 червня, 17 червня.

Відомі особи, які прославили ім'я: Папа римський Павло IV, письменник Павло Загребельний, автор пісень і вокаліст Павло Гудімов.

Популярні імена

Більше імен на літеру П