Значення імені Федір: характер, доля, сумісність

Федір - є похідною формою давньогрецького імені Теодорос, що складається з двох коренів, "Teos" - Бог і "doros" - дар, тобто ім'я Федір означає "дарований Богом", "Божий дар". Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Федя, Федька, Тед, Феденька, Федька, Федюшка.

Хлопчик Федя росте скромною, слухняною та відповідальною дитиною. У нього рідко проявляється бешкетність, а добродушність і комунікабельність приваблюють однолітків та дорослих, але друзів відбирає ретельно, рідко дозволяючи вторгатися у його внутрішній світ. Загалом, можна сказати, що від самотності хлопчик явно не страждає. Має справжній дар проникливості. Бачить внутрішній світ та справжні мотиви людей наскрізь.

До питання навчання Федір походить послідовно і наполегливо. Федір швидко запам'ятовує навчальний матеріал, відповідально ставиться до виконання домашнього завдання, але у певні моменти може закинути навчання, але лише тимчасово. Батькам рекомендується уважніше зайнятися цим питанням: мотивувати свою дитину, пояснити, для чого важливо добре вчитися.

Дорослий володар імені – людина відповідальна та уважна. Усі справи на роботі виконує спокійно та чітко, без зайвої метушні. Все зробить якісно та вчасно. Часто чоловіки з такими рисами характеру стають неперевершеними професіоналами своєї справи. Зазвичай він стає економістом, водієм, пекарем чи навіть священиком. Ставати на художню стежку вважає верхом нерозсудливості. На роботі чоловік не любить конфліктів, добродушний, але не комунікабельний. Колеги найчастіше нейтрально ставляться до Федора.

Здоров'я у Федора міцне, пояснюється це любов'ю до спорту, фізкультури та загартування.

День ангела імені – 9 січня, 1 лютого, 8 лютого, 10 лютого, 21 лютого, 27 лютого.

Популярні імена
Більше імен на літеру Ф