Значення імені Фаїна: характер, доля, сумісність

Фаїна - промениста (давньогрецька).
Зодіак імені: Близнюки.
Планета: Меркурій.
Колір: фіолетовий.
Камінь-талісман: аметист.
Сприятлива рослина: інжир, фіалка.
Покровитель імені: сова.
Щасливий день: середа.
Щаслива пора року: весна.
Основні риси: темперамент, іронія.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

31 травня сім дівчат сіють льон.

ІМ'Я І ХАРАКТЕР

Фаїна - жива, життєрадісна дівчинка, настільки рухлива, що здається в двох місцях одночасно. Вона поступлива, не сперечається через дрібниці. Любити грати з дітьми, особливо менше, ніж вона сама. У неї є педагогічні нахили, діти її слухаються, вона придумує для них різноманітні заняття. Фаня - дуже здібна, спостережлива дівчинка. Який з талантів, які природа нагородила Фаню, розкриється пізніше, залежить від виховання. Вона може барвисто описувати події, малювати, ліпити, грати на музичних інструментах, помічати характерні риси людей і дуже аналогічно їх копіює. Він добре вчиться в школі, але не любить ходити в школу. М'яка за своєю природою, вона часом беззахисна перед дитячою жорстокістю. Однак чим старше Фаїна, тим краще вона зможе за себе постояти.
Доросла Фаїна - людина шаленого темпераменту, зайвої збудливості. Іронічна, любить посміятися над оточуючими, але не сердиться. Її гострого язика бояться, але до неї звертаються за порадою і допомогою.
Фаїна часто є педагогом, педіатром, дитячим письменником, продавцем, бухгалтером. Вона рідко буває на керівній роботі, для неї не обов'язково, просто займатися улюбленою справою.
Фаїна гостро реагує на несправедливість, часто сумну, особливо в зрілому віці. Фаїна володіє силою волі, вона тверда і наполеглива, особливо коли намагається допомогти оточуючим. Жвавість її характеру не дозволяє їй спокійно дивитися на страждання оточуючих.
Фаїна підозріла, іноді вона діє необачно під впливом внутрішнього пориву, а потім нарікає на те, що зробила. Коли розповідає про те, що зробила, вона починає здалеку, з деталей, які не мають відношення до справи, так що у слухачів часто не вистачає терпіння вислухати її до кінця.
Без взаємного почуття Фаїна не вступить в інтимні стосунки. Вона легко зустрічається, але заміжати не поспішає, зате успішна. У сім'ї у неї є кілька дітей, яких вона дуже любить, але тримає в строгості. Фаїна добре готує, але в своїй квартирі у неї постійний «мальовничий» бардак. Вона дуже легко орієнтується в цьому бедламі, навіть гості звикають до нього. Гості Фаїни завжди бажані, пригощає чаєм варення, яке любить готувати сама. Вона розлучається зі своїм чоловіком в дуже рідкісних випадках, в основному живе добре. Найбільше Фаїна підходить Геннадію, Віктору, Ярославу, Олексію, Ігорю, Роману, Глібу.

Популярні імена

Більше імен на літеру Ф